У Могилянці відбувся Літній інтенсив «Як досліджувати корупцію? Аналітика, що впливає на антикорупційну політику»

Тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції пройшов у стінах Києво-Могилянської академії від Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC).

Детальніше...

Другий літній антикорупційний інтенсив ACREC

Другий літній антикорупційний інтенсив ACREC "Як досліджувати корупцію. Аналітика, що впливає на антикорупційну політику"
Тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції від Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC)

ACREC оголошує конкурс на посаду адміністративного асистента

Position Summary:

 

Anti-corruption Research and Education Centre (ACREC) is looking for an Administrative Assistant with strong organizational and communicative skills. The Project Administrative Assistant will provide administrative and event coordination.
 

Детальніше...

Пройшов другий модуль навчальної програми «Інструментарій антикорупційного активіста»

 

photo ACER 26 та 27 травня в Харкові пройшов другий модуль навчальної програми «Інструментарій антикорупційного активіста». Темою модулю була «Аналітика, що впливає на антикорупційну політику». В рамках дводенного тренінгу учасники розглянули основні аспекти дизайну дослідження та аналітики, на прикладах розібрали основні помилки, які найчастіше зустрічаються у аналітичних текстах, навчилися писати електронні листи та анотації згідно з усіма вимогами та правильно формулювати і аргументувати свої думки у письмовому вигляді. Крім того, учасники дізналися про деякі юридичні аспекти антикорупційної діяльності та основні стратегії і найпоширеніші помилки у комунікації з іноземною аудиторією, що є невід’ємною частиною роботи будь-якого активіста, залученого у антикорупційну діяльність.

Детальніше...

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна