Конкурс на посаду помічника професора Джордана Ганс-Морса (стипендіат програми Фулбрайт 2016/2017), що проводить своє дослідження на базі Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні КМА

Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції в Україні (ACREC) спільно з університетом Northwestern University (Чикаго, США) (www.northwestern.edu) оголошує конкурс серед студентів магістратури та 3-4 курсів бакалаврату на посаду помічника проекту.

Метою проекту є опис підходів до формування та встановлення норми поведінки чиновників державних структур. В ході проекту будуть проводиться опитування серед професорів і студентів факультетів державного управління (публічне адміністрування). Також будуть формуватися фокус групи для більш детального і розгорнутого обговорення таких питань як: що мотивує студентів будувати свою кар'єру в державних структурах, загальна думка про державну службу і чиновників, поняття і розуміння корупції тощо.

Проекту потрібен помічник для організації та проведення інтерв'ю, допомоги з веденням фокус груп, залученням студентів і професорів до співпраці.

Посадові обов'язки:

• Робота з адміністрацією університету, для отримання різного роду допусків і документації.

• Залучення студентів до участі в фокус групах;

• Організація співбесід і зустрічей;

• Допомога в проведенні інтерв'ю та фокус груп;

• Підготовка презентацій;

• Підготовка звітів за підсумками зустрічей.

Вимоги до кандидата:

• Уміння працювати самостійно, пунктуальність і досягнення поставлених завдань в потрібні терміни;

• Уміння вільно спілкуватися з високопоставленими особами;

• Можливість працювати близько 4-х годин в день, з періодичними виїздами на зустрічі;

• Знання англійської мови бажано, але не обов'язково.

Умови роботи і зарплата

Робота на дистанційній основі з періодичними виїздами на зустрічі та інтерв'ю (завдання висилаються по e-mail). Навантаження - ½ ставки, тобто 4 робочих години на день. За підсумками інтерв'ю, з успішним кандидатом укладається строковий контракт.

Середня зарплата: 4 000 грн. в місяць.

Якщо вас зацікавила дана вакансія, надішліть коротке резюме та супровідний лист.