Помилка

Керівник - Лариса Іванівна Брюховецька,

1 корпус, кім. 216,
тел. (044) 425 60 96

Науково-дослідний центр кінематографічних студій створено, аби стимулювати розвиток в Україні теоретичної думки в галузі кіно, поширювати дослідження з історії кіно.

Результати досліджень та інші матеріали центру використано в навчальному курсі “Кіномистецтво” (кафедра культурології факультету гуманітарних наук НаУКМА, викладач – Л. І. Брюховецька).

У 1995 році студентами НаУКМА, слухачами курсу “Кіномистецтво”, на чолі з кінокритиком Ларисою Брюховецькою засновано журнал “Кіно-Театр” - ілюстроване видання, аналітичний і водночас популярний мистецький журнал - посередник між українським глядачем та подіями сучасного світового театрального і кінопроцесу.