Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Школа політичної аналітики

Про нас

Новини

Дослідження

Публікації

 

Goran

Олексій Васильович ГАРАНЬ,
керівник, доктор історичних наук, професор

Контакти

4 корпус, кімн. 422, 

тел./факс 230-82-39,

Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

more

Створено у 1998 році. Метою його діяльності є дослідження внутрішніх та зовнішніх чинників національної безпеки України, підготовка як академічних видань, так і аналітичних матеріалів. Зокрема, співробітниками Центру було підготовлено колективну монографію «Українські ліві: між ленінізмом та соціал-демократією» (К., 2000), доповідь на замовлення ОБСЄ «Implementation of the Recommendations of the OSCE Hign Commissioner on National Minorites in Ukraine, 1994–2001» (Hamburg, 2002), серію аналітичних брошур і записок спільно із Федеральним інститутом східноєвропейських досліджень (BIOst), Кельн.

Співробітники Центру постійно виступають із доповідями у закордонних центрах (Інститут Брукінґса, Центр стратегічних та міжнародних досліджень (Вашинґтон), РЕНД, Стенфордський, Йельський, Колумбійський, Гамбурзький університети, Фонд Карнеґі за міжнародну безпеку, Канадський інститут українських студій, університет Вісконсін-Медісон), на семінарах робочої російсько-української групи, організованої за сприяння Інституту Кеннана, тощо. О. Гарань входить до складу Консультативної ради неурядових організацій при МЗС України, наглядових рад Інституту Кеннана (Вашинґтон) та журналу «Pro et Contra» (Москва).

У 2002 році Центр створив Школу політичної аналітики, аналітичний і тренінговий центр, метою якого є сприяння професійній підготовці студентів та аспірантів НаУКМА у сфері прикладної політології та аналізу політики. Школа регулярно видає «Вісник ШПА», який наявний також в інтернет-варіанті на сайті Школи (www.spa.org.ua), проводить семінари, круглі столи, презентації. Починаючи з 2000 року Центр і Школа щорічно готують аналітичні огляди про Україну для видання «Nations in Transit», на підставі яких «Дім свободи» визначає міжнародний рейтинг України.

 

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна