Центр дослідження проблем верховенства права та його втілення в національну практику України

Дослідження

Публікації

content kozubra

Науковий керівник центру:

Контакти:

4-328, 4-308

телефон 425-77-74, 425-60-73

Виконавчий директор Центру:

Наукові співробітники:

АЗАРОВ Денис Сергійович, кандидат юридичних наук, доцент, декан факультету правничих наук НаУКМА.
ВЕНГЕР Володимир Миколайович, кандидат юридичних наук, старший викладач.
САВЕНКО Микола Дмитрович, кандидат юридичних наук, доцент, заслужений юрист України, суддя Конституційного Суду України у відставці.
ЦЕЛЬЄВ Олексій Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент.
ШЕВЧУК Станіслав Володимирович, доктор юридичних наук, доцент, член-коресподент Академії правових наук України.

Експерти:

ІЩЕНКО Юрій Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент.
КРАВЧЕНКО Наталія Григорівна, кандидат юридичних наук, доцент.
ЛОБАЧ Ольга Михайлівна, кандидат юридичних наук, доцент.
МАТВЄЄВА Юлія Іванівна, старший викладач.
ПЕТРОВ Роман Орестович, доктор юридичних наук, професор, доктор філософії (PhD ) в галузі права, керівник кафедри права ЄС імені Жана Моне.
ПОСПОЛІТАК Володимир Володимирович, кандидат юридичних наук, доцент.
ТКАЧЕНКО Валентина Миколаївна, старший викладач.

·                                 Науковий керівник Центру: КОЗЮБРА Микола Іванович, доктор юридичних наук, професор, член-коресподент Академії правових наук України, заслужений юрист України, суддя Конституційного Суду України у відставці.
Виконавчий директор Центру: СУЩЕНКО Володимир Миколайович, кандидат юридичних наук, доцент, заслужений юрист України, адвокат.

Наукові співробітники:
ВЕНГЕР Володимир Миколайович, кандидат юридичних наук, старший викладач.
ЦЕЛЬЄВ Олексій Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент.

Експерти:
ІЩЕНКО Юрій Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент.
КРАВЧЕНКО Наталія Григорівна, кандидат юридичних наук, доцент.
ЛОБАЧ Ольга Михайлівна, кандидат юридичних наук, доцент.
МАТВЄЄВА Юлія Іванівна, старший викладач.
ПОСПОЛІТАК Володимир Володимирович, кандидат юридичних наук, доцент.
ТКАЧЕНКО Валентина Миколаївна, старший викладач.

Сторінка у Facebook

Зацікавлених осіб: правників-науковців. адвокатів, суддів, прокурорів, юридичні фірми, адвокатські та громадські об’єднання, політологів і політиків запрошуємо до плідної співпраці.