Центр наукометрії та цифрової підтримки досліджень

Центр створено рішенням Вченої ради НаУКМА від 26 червня 2017 р.

Метою  діяльності Центру є  проведення досліджень в галузі наукової комунікації, відкритого доступу, відкритої науки, наукометрії та бібліометрії,  поширення інформації про  наукові дослідження та підвищення їх результативності шляхом створення відповідної інфраструктури та інноваційних застосунків цифрової комунікації. Результати досліджень та практичних впроваджень розглядаються на Щорічній конференції «Наукова комунікація в цифрову епоху», проведені кілька  Міжнародних семінарів «Open Access, Open Science, Open Publishing», «“Digital Research & Scholarship», «"Open Access, Open Data, Open Science: Time Challenges",  понад 30 тренінгів з питань цифрових дослідницьких компетенцій тауправління даними дослідженьдля дослідників НаУКМА, а також 15 семінарів в різних університетах України, розроблено (і впроваджено в НаУКМА з 2017) курс для PhD"Digital literacy and Research Data Management", у 2019 р. створено масовий он-лайн курс з тематики (буде розміщено з жовтня 2019 на платформі он-лайн навчання ПРОМЕТЕУС) для всіх охочих. Діяльність Центру була підтримана грантом «University Administration Support Programme” IREX (2017). Співробітники центру беруть участь у міжнародному консорціумі Research Data Alliance.

Керівник Центру - Ярошенко Тетяна Олександрівна, віце-президент з наукової роботи та інформатизації, к.і.н., доц.

Контакти:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше про Центр на сайті  -  http://csdrs.ukma.edu.ua/index.php/uk/

Сторінка Центру в мережі Facebook

Положення про Центрicon Центр наукометрії та цифрової підтримки досліджень НаУКМА