Код: 279302Назва:
Слов`янська мова (болгарська)
Анотація: Основним завданням курсу "Сучасна слов'янська мова (болгарська)" - ознайомити студентів з основними елементами фонетичного, лексичного та граматичного рівнів болгарської мови, засвоєння цих знань для уміння володіти ними на практиці.
Мета навчальної дисципліни "Сучасна слов'янська мова (болгарська)" полягає в опануванні знаннями з практичного курсу слов'янської мови (болгарської), поширенні кола власних лінгвістичних інтересів та ознайомленні з розробками болгарських авторів у галузях компаративістики, соціолінгвістики, психолінгвістики, мовної політики України та Болгарії тощо.
Завдання. Курс передбачає розвиток у студентів навичок практичного володіння іноземною мовою південнослов'янської групи в різних видах мовленнєвої діяльності в обсязі академічної тематики; формування глобальних навичок, гнучких навичок, а також цифрової грамотності; формування у студентів здатності сприймати, розуміти та продукувати усний та письмовий дискурс; розвивати навички роботи на основі інтерактивної онлайн платформи DistEdu, стимулювати студентів працювати самостійно та у команді. Згідно з вимогами освітньої програми та із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти, опанувавши програму курсу студент має володіти болгарською мовою як іноземною на рівні А1+. В результаті засвоєння дисципліни "Болгарська мова" на рівні що вимагається, студент повинен:
знати базові мовленнєві поняття, закономірності функціонування одиниць мови і законів оперування ними для побудови різноманітних висловлювань на рівні передачі інтелектуальної інформації;
уміти розуміти інформаційні повідомлення, інструкції тощо академічного змісту, ставити пошукові завдання, інтерпретувати, аналізувати, узагальнювати презентувати результати, отримані в ході компаративного вивчення мовних фактів, що належать системі болгарської мови.
володіти елементами вербальної та невербальної поведінки в умовах міжкультурного спілкування; володіти цифровими навичками, планувати та організовувати пошук інформації з джерел різних видів.