Ярославу Спічеку

Spichek Yaroslavстуденту 2 курсу  магістерської програми "Філософія".

Діагноз: муковісцидоз (від народження), наразі тяжкий перебіг, хронічне обструктивне захворювання легень IV ступеня. Цей процес є дуже стрімким і загрожує смертю.

Єдиною надією на життя є трансплантація легень, вартістю – 170 000 дол. США Сама трансплантація в Індії коштує USD 135 тис. (оплачує держава, МОЗ України), додаткові витрати попередньо становлять – USD 35-40 тис. - ендоскопічна гастростомія, підготовка до трансплантації, дорога для 2х осіб, перебування в Індії в очікуванні органу, реабілітація тощо.

В Україні подібну операцію зробити неможливо. Індійський професор Балакрішнан погодився виконати цю дуже складну і дорогу операцію у клініці Fortis Malar Hospital (м.Ченнай, Індія). У грудні 2018 р. МОЗ України надав гарантійного листа про сплату операції з трансплантації в індійській клініці. З 18 грудня Ярослав разом з мамою знаходяться в Індії.

Невідомо скільки часу знадобиться на очікування органу. Але Ярослав не втрачає надію і намагається вести активне життя, вивчає історію, культуру, архітектуру Індії, ділиться з друзями у facebook

Статус, станом на 26.04.2019

Традиційно, раз на місяць, Ярослав інформує про стан справ - «звітує» перед благодійниками та підкріплює інфо про витрати фотографіями чеків:

«Добрий день. Черговий місячний звіт за період з 22.03 по 26.04. Усього надійшло 36 268 грн. від 29 благодійників. Дуже дякуємо всім! Витратили 33 028 грн. З них 14 983 грн пішло на придбання ентерального харчування. Ще 2 535 грн. - це плата за електроенергію. Інше - продукти, засоби гігієни, транспорт. Дякуємо за підтримку й вітаємо з наступаючим Великодніми святами!»

Як бачите, за місяць надійшла сума еквівалентна 1 359 доларів, необхідно ще зібрати USD 22 699. Дуже вдячні всім, хто підтримує Ярослава та його родину в цей складний для них час!

Кошти можна перерахувати на рахунок мами Ярослава - Спічек Юлії Вікторівни: картка Приватбанку 4149 6293 1041 2036.

Прохання до могилянської спільноти, до всіх небайдужих людей - поширити інформацію про необхідність допомоги Ярославу, звернутись до батьків, друзів, колег, партнерів по підтримку будь-якою посильною сумою, адже допомога малою не буває.

Сторінка у facebookВрятуймо Ярослава   @saveyaroslav

Відео про Ярославаhttps://goo.gl/HLNpe3

Інфомаційні постери, які ви можетероздрукувати та розмістити у себе на роботі чи в іншому людному місці:  http://bit.ly/2Os4vEL

Історія:

Статус, станом на 20.03.2019

Ярослав дякує за моральну та фінансову підтримку всім небайдужим та «звітує» благодійникам:

за період з 21 лютого по 20 березня надійшли 9 290 грн від 2благодійників (еквівалент 340 дол). Витрати місяця склали 21 220 грн.– на ентеральне харчування, інші продукти, засоби гігієнита транспорт.

Нам необхідно ще зібрати  USD 24 058. Дякуємо за підтримку!

Статус, станом на 20.02.2019

З 18 грудня Ярослав з мамою знаходяться в Індії. За цей час надійшло 146 благодійних внесків: біля 141 тис. грн. від 122 благодійників (20.12-20.01) та 16 289 грн від 24 благодійників (21.01-20.02). Це еквівалент 5 602 дол. Залишилось зібрати USD 24 398.

Ярослав також надіслав інформацію про витрати, які склали 16 893 грн: на придбання спеціального ентерального харчування (Ensure Peptide), на продукти та побутові потреби, оплату житла та електроенергії.

Статус, станом на 24.12.2018

У грудні МОЗ України надав гарантійного листа про сплату операції з трансплантації в індійській клініці на суму 135 тис. дол. США. З 18 грудня Ярослав разом з мамою знаходиться в м.Ченнай. Протягом 2 тижнів триватимуть обстеження.

Ярославу буде потрібно ще 40 тис.доларів, 10 з яких ми вже зібрали. Ярослав і його родина вдячна всім за допомогу і підтримку!   Необхідно зібрати ще USD 30 000.

Кожен внесок дуже важливий, навіть кілька гривень від кількох тисяч людей можуть врятувати життя Ярослава.

Статус, станом на 4.11.2018:

Зібрано близько 300 тисяч гривень.

27 листопада команда студентських організацій проводить Щедрий КМАркет: лекторії, квести, аукціон побачень, гаражний розпродаж. Усі зібрані кошти будуть передані для допомоги Ярославу.

ІсторіяВже 22 роки Ярослав відчайдушно намагається протистояти хворобі: багато читає і займається спортом (отримав перший дорослий розряд зі стрільби із блочного лука), старанно і дуже успішно вчиться (закінчив бакалаврат і вже провчився рік на магістерській програмі з філософії), бере участь у наукових конференціях, вже опублікував кілька статей та став одним із переможців у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Однак останнім часом хвороба почала стрімко прогресувати. Особливо катастрофічними виявилися зміни в бронхах і легенях Поточний діагноз: хронічне обструктивне захворювання легень ІV стадії. Цей процес є дуже стрімким і загрожує смертю. Єдиною надією на життя є трансплантація легень.

Сім’я юнака виснажена матеріально, фізично та емоційно. Спільними зусиллями ми мусимо врятувати життя Ярослава. Зараз все залежить від того, як швидко вдасться знайти гроші.