Ярославу Спічеку

Spichek Yaroslavстуденту 2 курсу  магістерської програми "Філософія".

Діагноз: муковісцидоз (від народження), наразі тяжкий перебіг, хронічне обструктивне захворювання легень IV ступеня. Цей процес є дуже стрімким і загрожує смертю.

Єдиною надією на життя є трансплантація легень, вартістю – 170 000 дол. США Сама трансплантація в Індії коштує USD 135 тис., додаткові витрати попередньо становлять – USD 35-40 тис. (ендоскопічна гастростомія, підготовка до трансплантації, дорога для 2х осіб та перебування в Індії, реабілітація тощо).

В Україні подібну операцію зробити неможливо. Індійський професор Балакрішнан погодився виконати цю дуже складну і дорогу операцію у клініці Fortis Malar Hospital (м.Ченнаї, Індія). Документи Ярослава подані до МОЗ (реєстр.номер в МОЗ 061-9595/03.01 від 25.07.18).

Кошти можна перерахувати на рахунок мами Ярослава - Спічек Юлії Вікторівни: картка Приватбанку 4149 6293 1041 2036.

Статус, станом на 24.12.2018

У грудні МОЗ України надав гарантійного листа про сплату операції з трансплантації в індійській клініці на суму 135 тис. дол. США. З 18 грудня Ярослав разом з мамою знаходиться в м.Ченнай. Протягом 2 тижнів триватимуть обстеження.

Ярославу буде потрібно ще 40 тис.доларів, 10 з яких ми вже зібрали. Ярослав і його родина вдячна всім за допомогу і підтримку!   Необхідно зібрати ще USD 30 000.

Кожен внесок дуже важливий, навіть кілька гривень від кількох тисяч людей можуть врятувати життя Ярослава.

Прохання до могилянської спільноти, до всіх небайдужих людей - поширити інформацію про необхідність допомоги Ярославу, звернутись до батьків, друзів, колег, партнерів по підтримку будь-якою посильною сумою, адже допомога малою не буває.

Сторінка у facebookВрятуймо Ярослава   @saveyaroslav

Відео про Ярославаhttps://goo.gl/HLNpe3

Інфомаційні постери, які ви можетероздрукувати та розмістити у себе на роботі чи в іншому людному місці:  http://bit.ly/2Os4vEL

Статус, станом на 4.11.2018:

Зібрано близько 300 тисяч гривень.

27 листопада команда студентських організацій проводить Щедрий КМАркет: лекторії, квести, аукціон побачень, гаражний розпродаж. Усі зібрані кошти будуть передані для допомоги Ярославу.

ІсторіяВже 22 роки Ярослав відчайдушно намагається протистояти хворобі: багато читає і займається спортом (отримав перший дорослий розряд зі стрільби із блочного лука), старанно і дуже успішно вчиться (закінчив бакалаврат і вже провчився рік на магістерській програмі з філософії), бере участь у наукових конференціях, вже опублікував кілька статей та став одним із переможців у всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Однак останнім часом хвороба почала стрімко прогресувати. Особливо катастрофічними виявилися зміни в бронхах і легенях Поточний діагноз: хронічне обструктивне захворювання легень ІV стадії. Цей процес є дуже стрімким і загрожує смертю. Єдиною надією на життя є трансплантація легень.

Сім’я юнака виснажена матеріально, фізично та емоційно. Спільними зусиллями ми мусимо врятувати життя Ярослава. Зараз все залежить від того, як швидко вдасться знайти гроші.

fShare