Леоніду Фінбергу

finberg

finberg
директору видавництва «Дух і Літера» та  Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства

Зичимо пану Леоніду  успіхів в реалізації всіх життєвих і професійних планів! 

Друзі, дякуємо всім за підтримку. Вона мала величезну позитивну енергетичну силу :)

 

Пан Леонід потрапив до лікарні з діагнозом  менінгіт та двостороннє запалення легень. Зараз знаходиться  в клініці  «Оберіг».    

 

Пан Леонід  та його родина – дружина п. Олена та син Арсеній (випускник  програми «економічна теорія», 2003),  відомі нам своїми волонтерськими зусиллями та проектами з метою допомоги іншим людям. За останні півтора роки, у часи Революції Гідності  та АТО,  це було особливо помітно.Пан Леонід закінчив лікування у стаціонарі.    

 

Станом на 22 травня: знаходиться вдома і веде дуже активне спілкування з колегами по телефону. Повернувся  до роботи над всіма проектами, здійснювати які почав до хвороби, а їх біля 40 (!).

 

Пана Леоніда Ви знаєте через величезну кількість проектів –  книжкових та художніх, наукових та популяризаторських. Він активний громадський діяч, кавалер ордена «За інтелектуальну відвагу» (2007 р.) за «видання найбільшої в Україні серії філософсько-релігійних і інтелектуальних текстів» і за «організацію конструктивного інтелектуального українсько-єврейського діалогу». Пан Леонід отримав також нагороду імені Тетяни та Омеляна Антоновичів (2013). 

 

Історія:

Діагноз: менінгіт та двостороннє запалення легень. Знаходиться в реанімації клініки «Оберіг». Сьогодні родина  Фінбергів потребує нашої солідарної підтримки. 

 

Станом  на  22:00 30 квітня: чудові новини – стан пана Леоніда покращився.

Олена Фінберг:  

«Я дуже вдячна всім, хто підтримав мого чоловіка і всю нашу сім’ю в скрутну хвилину. На сьогодні всі матеріальні потреби вирішені. Стан Леоніда покращується. Його перевели з реанімаціі в терапевтичну палату. Знаючи, як проживають ці нелегкі часи інші хворі, ті, хто сьогодні потребує ліків та не має змоги купити їх, як бідують поранені, сім’і загиблих та вимушених переселенців, я прошу не пересилати мені грошей.  Я дуже вдячна друзям, які завжди готові підставити плече. І дуже прошу зрозуміти мене. Я знаю надто багато тих, для кого ця допомога вкрай необхідна сьогодні. Ще раз повторюю, велика подяка всім вам, хто телефонує, пише, молиться за Леоніда. Будьте здорові. Вашими зусиллями, вашою енергією, вашою любов'ю цей світ змінюється».

 

Арсеній Фінберг: 

"Друзья, по сети разошлась информация, что Leonid Finberg требуется материальная помощь. Благодаря помощи друзей и нашим усилиям, финансовые вопросы решены - Слава Б-гу, папе намного лучше. Он уже требует телефон, рвется продолжить работу, даже находясь в больнице. Огромное спасибо всем за поддержку. Уверен, вы найдете тех, кто реально требует материальной помощи сегодня.(А не найдете- обращайтесь, всегда подскажу :)"  

 

Станом на 30 квітня 2015 р., Олена Фінберг: "Сегодня седьмые сутки лечения. Наши победы: Леня разговаривает, самостоятельно ест, держит ложку. Вчера говорил по скайпу с детьми и внуками. Более активно реагирует не только на прямые вопросы, но и на шутки. Руки, ноги двигаются. Очень слаб. Набираемся терпения на длительное восстановление. Просьба та же: поддерживайте диалог с ним, рассказывайте о своих проблемах и радостях, не отпускайте его. Это работает!"

 

Кошти можна:

  • перерахувати на рахунок дружини Олени Федорівни Фінбергу  Приватбанку - картка  5457 0923 0032 9053
  • або передати готівку в НаУКМА: 

        1 містечко – п. Світлана Кохно,  к. 1-113, тел. 425-6059, вн. тел.250

        2 містечко – п. Яна Вестель , к. 5-209, тел. 425-6020, вн. тел. 452

 

 

Слова підтримки можна спрямовувати: 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (Олена Фінберг),   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (видавництво "Дух і Літера"), 

 Elena Finberg , Arseniy Finberg , "Дух і Літера" 

© 2012-2021 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна