Відділ по роботі зі студентами

Організований у 1996 році, Деканат (відділ) по роботі зі студентами покликаний сприяти створенню умов для зростання та розвитку молодої особистості, здатної творчо мислити й активно діяти. Виховання майбутніх лідерів держави неможливе без гармонійного поєднання навчання і проживання. Саме у студентських акціях, вмінні не тільки самоорганізовуватися, а й будувати свої стосунки з усіма академічними структурами та навколишнім світом, мають реалізовуватися ті теоретичні знання і застосовувати навички, що їх набувають студенти впродовж навчання в Академії.

Мета діяльності деканату - розвиток різнопланових можливостей студентів, підтримка в них поваги до загальнолюдських цінностей, долучення студентів до університетських традицій, інтеґрація їх в академічну спільноту.

Офіс відділу розташовується на 2-му академічному містечку (вул. Волоська, 8/5), корп. 4, пов.1, кімн. 4-102

З усіх питань роботи відділу, отримання підтримки, послуг звертайтесь за електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Напрями діяльності деканату

Рада заступників деканів

Команда відділу

Соціальна підтримка

– це допомога студентам, які потрапили у скрутну ситуацію, потребують підтримки, можуть надаватись у вигляді пільгового харчування, одноразової матеріальної допомоги тощо.
Кошти можуть бути виділені із таких джерел:

-       із “внесків в розбудову НаУКМА” (СПІЛЬНОКОШТ)

-       загальний чи спеціальний фонд НАУКМА (держ.бюджет - за наявності коштів і лише для студентів, які навчаються за кошти державного бюджету)

Рішення ухвалює стипендіальна комісія КМА відповідно до Положення (Наказ №36 від 30.01.17)

-       Фонд Дмитра Малюченка (звертатись до Н. Шумкової, 044-4637112);

-       МБФ “Відродження НаУКМА” (звертатись до В.Ковальчук, 044-2382762)

Рішення ухвалюється відповідно до Положень фондів

Можливе залучення додаткових ресурсів -

-       поширення інформації в розсилці НаУКМА, випускників

-       поширення інформації на спец сторінці «допоможи могилянцю»

-       розміщення на фб  НаУКМА  (розміщую Відділ стратегічного розвитку)

-       розміщення у фб-групі НаУКМА і на фб сторінці НаУКМА

Щоб отримати допомогу:

• написати заяву
  • надати документи, які засвідчать підстави для отримання  допомоги

Контактна особа:

Сервіси відділу

Для студентів

1. Укладання корпоративної угоди
  2. Послуга медіації/медіацію з однією стороною

3. Виплата соціальної стипендії (для осіб, які мають відповідне право)

4. Виділення матеріальної допомоги (за наявності коштів)

5. Погодження заяви на пільгове харчування,

6. Організація виготовлення “єдиного квитка” для студентів-сиріт та позбавлених батьківського піклування

7. Консультування, прийом документів щодо окремих видів стипендій, відзнак, премій.

8. Психологічне консультування

9. Соціальна підтримка

10. Розгляд скарги щодо порушення умов Статуту, Положень НаУКМА, корпоративної угоди, зневажання цінностей НаУКМА (Рада заступників деканів)

11. Розгляд скарги щодо порушення Політики протидії дискримінації і сексуальним домаганням