Студентські організації

 

АСОЦІАЦІЯ СУДЕНТІВ-ПОЛІТОЛОГІВ НаУКМА

Наша мета – розвиток політичної культури в академічному та позаакадемічному колах, розвиток професійних навичок у студентів Могилянки. Ми допомогаємо з пошуком стажувань, проведенням воркшопів та зустрічей з цікавими особистостями (політики, науковці, представники громадянського суспільства).

 

БРАТСТВО КОЗАЦЬКОГО БОЙОВОГО ЗВИЧАЮ «СПАС»

Якщо ти завжди мріяв стати козаком, тоді «СПАС» - це можливість долучитися до вивчення козацьких традицій, національно-патріотичного виховання, козацького рукопашу, взяти участь у Живому Ланцюзі Соборності та численних козацьких фестивалях.

 

БАДДІ НаУКМА

Студентська організація «Бадді НаУКМА» – команда помічників упродовж першого року навчання в університеті, а також протягом вступної кампанії. Це старшокурсники й старшокурсниці з різних спеціальностей Могилянки, що готові поділитися власним досвідом і розповісти все про навчання та студентське життя університету. Бадді – це перші друзі, радники і рятівники.

 

ҐІК-КЛУБ КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ

Організація спрямована на популяризацію західної поп-культури серед студентів Могилянки. Під «поп-культурою» в нашому випадку ми маємо на увазі: комікси, кіно, фантастичні та фентезійні книги, популярні серіали, аніме та манга, комікс фестивалі(Comic Con) і тому подібне. Також метою нашого клубу є гуртувати шанувальників та фанатів цих медіа-, кіно- та книго- франшиз, які навчаються в КМА, адже таким людям часто важко вийти на контакт з однодумцями.

 

ДЕБАТНИЙ КЛУБ НаУКМА

Навчити студентів НаУКМА грати в дебати, поглибити знання у політичній та суспільній сферах, вдосконалити ораторське мистецтво, здобути навички критичного мислення та аналізу – це щотижневі дебатні засідання за взірцем британських парламентських дебатів.

 

ЕКОКЛУБ «ЗЕЛЕНА ХВИЛЯ»

Студентська організація, робота якої спрямована на сприяння збереженню навколишнього природного середовища шляхом освітньої діяльності та практичних заходів.

 

EAST-WEST BUSINESS (EWB)

Міжнародна студентська організація, котра має на меті розвиток взаємин між країнами Східної та Центральної Європи (Україна, Польща, у перспективі – Білорусь, Молдова) у наукових дослідженнях, сфері бізнесу та співробітництво у розробках і впровадженні студентських бізнесових і наукових проектів.

 

ENACTUS NaUKMA

Якщо соціальне підприємництво – це цікаво, то з ENACTUS NaUKMA воно стає невід’ємною частиною життя. Студентська організація працює над різними проектами соціального підприємництва. Головне завдання – розвивати ці проекти та знаходити шляхи їхньої монетизації (досвід ведення бізнесу у сфері соціального підприємництва).

 

KYIV MOHYLA MOOT COURT SOCIETY

Kyiv-Mohyla Moot court society - це товариство судових дебатів Академії. Щороку ми беремо участь у 8-10 міжнародних змаганнях, а саме у симульованих судових процесах при міжнародних судах, серед яких є Міжнародний суд справедливості, Європейський суд з прав людини, Міжнародний кримінальний суд, Міжнародний комерційний арбітраж та ін. До Товариства входять студенти-правники, які є членами команд того чи іншого змагання на кожен поточний рік.

 

КMA GIFT-SHOP

Крамниця з брендованими речами, де вся робота організована студентами, а з коштів отриманих з продажів частина виділяється на розбудову Могилянки.

 

“ЛЮМЕН”

Просвітницька діяльність в літературному, науковому, християнському напрямах.

 

МУЗИЧНИЙ ПРОСТІР «КУТ»

КУТ – це простір для музикантів академії. Завдання організації – об’єднання студентів для розвитку вокальних та інструментальних навичок, організації концертів, джемів та інших музичних подій.

 

МОЯ МОГИЛЯНКА

Моя Могилянка – це організація, що має за мету розбудову університету шляхом об’єднання студентів, випускників, викладачів та адміністрації НаУКМА. Видання, що публікує цікаві статті та новини з життя могилянської спільноти.

 

POTLUCK

Це твій провідник у світ якісних наукових відкриттів. Студентська організація має на меті формування академічної спільноти з істориків та гуманітаріїв, обговорення нових досліджень студентів, допомога на етапах написання курсових, дипломних та наукових статтей.

 

РАДІО «К:)ВІТ»

Студентське радіо, що організовує інформаційне та музичне мовлення на території університету, проведення масових розважальних заходів, підтримує інші культурно-мистецькі події. Ведучим Радіо може стати кожен спудей, що пройде відбір у вересні.

 

CХОДОЗНАВЧИЙ ГУРТОК

Об’єднання студентів, аспірантів, викладачів та молодих науковців, які вивчають східну філософію, культуру, релігійні традиції і мають бажання поділитися з іншими своїми здобутками та дослідницькими інтересами. Провідна форма роботи гуртка – доповіді фахівців-сходознавців, філософів, дослідників східних культур, представників різноманітних філософсько-релігійних шкіл, мандрівників.

 

СПОРТИВНИЙ СТУДЕНТ КМА

Організація студентів для проведення спортивних змагань із футболу, волейболу, баскетболу. Формування команд для усті в міжуніверситетських змаганнях.

 

СТУДЕНТСЬКЕ БІОЛОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО

Студентське біологічне товариство НаУКМА розширює та поглиблює професійні схильності біологів та популяризує науку серед студентів інших спеціальностей.

 

СПУДЕЙСЬКЕ БРАТСТВО

Миття Сковороди, Літтусівки, Вертеп, Могилянські посиденьки, Колодій та безліч могилянських традицій, вже понад двадцять років, надійно оберігають братчики і братчиці. Спуудейське братство – це організація студентів, що творять культурні та освітні проекти в Могилянці, котрі вже давно стали візитівкою КМА.

 

СТУДІЯ СТАРОВИННОГО ТАНЦЮ "МІЖСВІТТЯ"

Ви колись наважувались кинути виклик часу? Ні, не подолати процеси старіння, а поринути в інший вимір? А хотілося б? Пройти вуличками старого Бату, спокійно почаювати зі знайомими на веранді о п’ятій годині, а ввечері закружляти у полиханні свічок під кришталевими люстрами. Або познайомитися з Ромео чи запросити Джульєтту на танець. Так от ми цим займаємося регулярно. Ми мандрівники часом, ми мрійники, ми актори.

 

ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ “СТРІМ” (ТУРКЛУБ)

Майданчик для усіх фанатів активного відпочинку. У Турклубі організовують мандрівки, вишколи (здобуття певних практичних навичок у формі виїздів за межі міста), змагання, гутірки (лекції людей, залучених в цю сферу). Це об’єднання студентів НаУКМА, студентів, зацікавлених в туризмі та активному способі життя.

 

СПІЛКА ПСИХОЛОГІВ КМА

Команда психологів, яка готова позбавлятись від стереотипів, шукати ще більше цікавинок, презентувати тобі Психологію такою, якою вона є.

 

“ТА МОГИЛЯНКА”

Перше могилянське телебачення: щотижневі анонси про найважливіші події в університеті, спец-проекти, фото звіти, інтерактиви та конкурси, інформаційна підтримка найважливіших подій Альма-матері. Унікальна можливість спробувати себе в ролі ведучого, журналіста, продюсера, сценариста вже під час навчання в Академії.

 

ТАНЦЮВАЛЬНА СТУДІЯ НаУКМА MOHYLANKA DANCE

Тренування з сучасних танців (Street dance, Latina), безкоштовні танцювальні майстер-класи від професійних тренерів для студентів.

 

УКРАЇНСЬКИЙ СТУДЕНТ

Організація збирає у своє коло національно свідомих людей, які хочуть і можуть розвивати себе, свою країну, робити її сильнішою та кращою. Формат діяльності дуже різноманітний: починаючи від лекцій, дискурсів, квартирників і до тематичних вечорів та мандрівок.

 

FIDO (ФІДО)

Освітні лекції, хакатони, воркшопи, розробка рішень автоматизації, розбудова факультету інформатики. FIDO – це інноваційна студентська організація для об’єднання могилянських геніїв ІТ індустрії.

 

 

 

 

Органи студентського самоврядування

 

© 2012-2019 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна