Сила єдності! =)

СПУДЕЙСЬКЕ БРАТСТВО

Добровільна громадська організація студентів НаУКМА, діяльність якої спрямована на відновлення, збереження та по­­ши­­рення найкращих національних традицій та традицій Києво-Моги­лянської академії.
Голова - Наумук Ірина Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 4 корпус, кімн. 107, тел. 425-65-49  пошта :  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,

БАДДІ НаУКМА

Команда   перших могилянських  ”товаришів ” та провідників  в яскравий світ студентства.
Очільник – Москаленко Аліна(ФЕН-4)

РАДІО «К:)ВІТ»

www.radiokvit.com.ua

Студентське радіо, що займається організацією інформаційно­го та музичного мовлення на території університету, проведенням масових розважальних заходів, підтримкою інших культур­но-мис­тецьких подій. Метою діяльності є пожвавлення студент­­ського життя НаУКМА і надання унікального досвіду роботи на радіо: ведучим може стати кожен спудей, що пройде відбір у ве­ресні.
Координатор – Степанова Тетяна (ФСНСТ-3) stepanovatania@ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Радіовузол: 4-106 (ІІ студ­містечко).

CХОДОЗНАВЧИЙ ГУРТОК

Організація, діяльність якої спрямована на дослідження філософії, культури та релігійних традицій країн Далекого та Близького Сходу. Провідна форма роботи гуртка – доповіді фахівців-сходознавців, філософів, дослідників східних культур, представників різноманітних філософсько-релігійних шкіл, мандрівників. Іноді зустрічі супроводжуються виконанням східних практик та проведенням майстер-класів.

fb f logo blue 50

“УКРАЇНСЬКИЙ СТУДЕНТ”

ukrstudent.org.ua

Головною метою УС є утвердження української національної ідеї, утвердження української мови, розвиток національної культури, відродження історичної пам’яті і героїки українства, формування національної свідомості та піднесення духовності в спудеїв та викладачів Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Предметом діяльності УС є організація і координація інформаційно-просвітницьких проектів наукового і культурологічного спрямування.
Досягнення головної мети УС здійснюватиме через проведення наукових конференцій, форумів, лекцій, тематичних вечорів, семінарів, виставок, залучення студентів до участі в конкурсах, змаганнях, дебатах, олімпіадах різного рівня, проведення інформаційних заходів, спрямованих на поширення інформації про діяльність УС, популяризація ідей, принципів та завдань шляхом використання засобів масової інформації, а також видання та безкоштовне розповсюдження друкованої продукції УС тощо.

EAST-WEST BUSINESS (EWB)

Міжнародна студентська організація, котра має на меті розвиток взаємин між країнами Східної та Центральної Європи (Україна, Польща, у перспективі – Білорусь, Молдова) у наукових дослідженнях, сфері бізнесу та співробітництво у розробках і впровадженні студентських бізнесових і наукових проектів.
Президент – Василевська Галина (ФПвН-3). Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Кожинов Микола (ФЕН-3), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

БРАТСТВО КОЗАЦЬКОГО БОЙОВОГО ЗВИЧАЮ «СПАС»

www.spas.in.ua

Основна мета діяльності – сприяння відновленню й роз¬витку козацьких традицій і звичаїв, розвиток української молоді в руслі козацьких традицій, фізичне й моральне виховання молоді в дусі українського козацького лицарства.
Керівник — Корольов Владислав (ФГН-4) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НАРОДНА ХОРОВА КАПЕЛА «ПОЧАЙНА»

Складається зі студентів та співробітників НаУКМА, має у репертуарі твори українських і зарубіжних композиторів, обробки українських народних пісень.
Художній керівник – заслужений артист України О. І. Жигун.

ДЕБАТНИЙ КЛУБ НаУКМА

Голова- Гладченко Дарина (ФСНСТ-3) , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

“ТА МОГИЛЯНКА”

Основною метою ТА Могилянка є задоволення потреб студентів у доступі до інформації про події в університеті та студентському житті; вдосконалення вмінь та навичок студентів у сфері практичної тележурналістики та PR

“ЛЮМЕН”

Просвітницька  діяльность в літературному, науковому, християнському напрямах

СТУДІЯ СТАРОВИННОГО ТАНЦЮ "МІЖСВІТТЯ"

КІНОКЛУБ МОГИЛЯНКИ

Кіноклуб Могилянки – це спільнота студентів та випускників, яка створена з метою проведення актуальних кінозаходів.

ТАНЦЮВАЛЬНА СТУДІЯ НаУКМА MOHYLANKA DANCE

FIDO (ФІДО)

POTLUCK

СТУДЕНТСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НаУКМА “ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ “СТРІМ” (ТУРКЛУБ)