Сила єдності! =)

Студентські організації

СПУДЕЙСЬКЕ БРАТСТВО

Миття Сковороди, Літтусівки, Вертеп, Могилянські посиденьки, Колодій та безліч могилянських традицій, вже понад двадцять років, надійно оберігають братчики і братчиці. Спуудейське братство – це організація студентів, що творять культурні та освітні проекти в Могилянці, котрі вже давно стали візитівкою КМА.

БАДДІ НаУКМА

Студентська організація «Бадді НаУКМА» - команда помічників упродовж першого року навчання в університеті, а також протягом вступної кампанії. Це старшокурсники й старшокурсниці з різних спеціальностей Могилянки, що готові поділитися власним досвідом і розповісти все про навчання та студентське життя університету. Бадді – це перші друзі, радники і рятівники.

СТУДЕНТСЬКА КОЛЕГІЯ

Орган студентського самоврядування НаУКМА. Головне завдання – представлення інтересів студентів НаУКМА у відносинах із адміністрацією, звернення від імені студентства.

РАДІО «К:)ВІТ»

Студентське радіо, що займається організацією інформаційного та музичного мовлення на території університету, проведенням масових розважальних заходів, підтримкою інших культурно-мистецьких подій. Ведучим Радіо може стати кожен спудей, що пройде відбір у вересні.

CХОДОЗНАВЧИЙ ГУРТОК

Об’єднання студентів, аспірантів, викладачів та молодих науковців, які вивчають східну філософію, культуру, релігійні традиції і мають бажання поділитися з іншими своїми здобутками та дослідницькими інтересами. Провідна форма роботи гуртка – доповіді фахівців-сходознавців, філософів, дослідників східних культур, представників різноманітних філософсько-релігійних шкіл, мандрівників.

“УКРАЇНСЬКИЙ СТУДЕНТ”

Організація збирає у своє коло національно свідомих людей, які хочуть і можуть розвивати себе, свою країну, робити її сильнішою та кращою. Формат діяльності дуже різноманітний: починаючи від лекцій, дискурсів, квартирників і до тематичних вечорів та мандрівок.

EAST-WEST BUSINESS (EWB)

Міжнародна студентська організація, котра має на меті розвиток взаємин між країнами Східної та Центральної Європи (Україна, Польща, у перспективі – Білорусь, Молдова) у наукових дослідженнях, сфері бізнесу та співробітництво у розробках і впровадженні студентських бізнесових і наукових проектів.

БРАТСТВО КОЗАЦЬКОГО БОЙОВОГО ЗВИЧАЮ «СПАС»

Якщо ти завжди мріяв стати козаком, тоді «СПАС» - це можливість долучитися до вивчення козацьких традицій, національно-патріотичного виховання, козацького рукопашу, взяти участь у Живому Ланцюзі Соборності та численних козацьких фестивалях

НАРОДНА ХОРОВА КАПЕЛА «ПОЧАЙНА»

«Почайна» існує вже понад 30 років та об’єднує творчих студентів, співробітників, викладачів. У репертуарі капели – українська та світова духовна музика, класичні твори, українські народні пісні. Хор співпрацює з провідними українськими академічними музичними колективами, сучасними українськими композиторами.

ДЕБАТНИЙ КЛУБ НаУКМА

Навчити студентів НаУКМА грати в дебати, поглибити знання у політичній та суспільній сферах, вдосконалити ораторське мистецтво, здобути навички критичного мислення та аналізу – це щотижневі дебатні засідання за взірцем британських парламентських дебатів.

“ТА МОГИЛЯНКА”

Перше могилянське телебачення: щотижневі анонси про найважливіші події в університеті, спец-проекти, фото звіти, інтерактиви та конкурси, інформаційна підтримка найважливіших подій Альма-матері. Унікальна можливість спробувати себе в ролі ведучого, журналіста, продюсера, сценариста вже під час навчання в Академії.

“ЛЮМЕН”

Просвітницька  діяльность в літературному, науковому, християнському напрямах

СТУДІЯ СТАРОВИННОГО ТАНЦЮ "МІЖСВІТТЯ"

Бали, виступи, вечірки, покази, лекторії, майстер-класи – усе це чекає на вас у студії старовинного танцю.

КІНОКЛУБ МОГИЛЯНКИ

Кіноклуб Могилянки – це спільнота студентів та випускників, яка створена з метою проведення актуальних кінозаходів. Тут не лише показують розмаїття українського та іноземного кінематографу, а також, на постійній основі, організовують зустрічі з кінематографістами та суспільно активними людьми, які захоплюються кіно.

ТАНЦЮВАЛЬНА СТУДІЯ НаУКМА MOHYLANKA DANCE

Тренування з сучасних танців (Street dance, Latina), безкоштовні танцювальні майстер-класи від професійних тренерів для студентів.

FIDO (ФІДО)

Освітні лекції, хакатони, воркшопи, розробка рішень автоматизації, розбудова факультету інформатики. FIDO – це інноваційна студентська організація для об’єднання могилянських геніїв ІТ індустрії.

POTLUCK

Це твій провідник у світ якісних наукових відкриттів. Студентська організація має на меті формування академічної спільноти з істориків та гуманітаріїв, обговорення нових досліджень студентів, допомога на етапах написання курсових, дипломних та наукових статтей.

СТУДЕНТСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НаУКМА “ТУРИСТИЧНИЙ КЛУБ “СТРІМ” (ТУРКЛУБ)

Майданчик для усіх фанатів активного відпочинку. У Турклубі організовують мандрівки, вишколи (здобуття певних практичних навичок у формі виїздів за межі міста), змагання, гутірки (лекції людей, залучених в цю сферу). Це об’єднання студентів НаУКМА, студентів, зацікавлених в туризмі та активному способі життя.

ҐІК-КЛУБ КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ

Клуб для любителів коміксів, комп’ютерних та настільних ігор, ґік-вікторин.

СПОРТИВНИЙ СТУДЕНТ КМА

Організація студентів для проведення спортивних змагань із футболу, волейболу, баскетболу. Формування команд для усті в міжуніверситетських змаганнях.

АСОЦІАЦІЯ СУДЕНТІВ-ПОЛІТОЛОГІВ НаУКМА

Організація для усіх, хто цікавиться політичними процесами та хоче знати більше. Асоціація організовує зустрічі з провідними науковцями, активістами, політиками, ворк-шопи, майстер-класи.

ENACTUS NaUKMA

Якщо соціальне підприємництво – це цікаво, то з ENACTUS NaUKMA воно стає невід’ємною частиною життя. Студентська організація працює над різними проектами соціального підприємництва. Головне завдання - розвивати дані проекти та знаходити шляхи їхньої монетизації (досвід ведення бізнесу у сфері соціального підприємництва).

Органи студентського самоврядування