Стипендії Осадчука та Асоціації випускників

Загальна інформація

Одна стипендія Асоціації випускників для студента(-ки) будь-якої спеціальності.

Хто може отримати стипендію?

Вступник (ця) на бакалаврську програму НаУКМА:

• планує навчатися за кошти фізичних чи юридичних осіб;
  • вступний рейтинг – не менше 175 балів;
  • НаУКМА має бути визначена 1 або 2 пріоритетом;
  • вступ на спеціальності 051 Економіка; 072 Фінанси, банківська справа та страхування; 052 Політологія (для однієї з стипендій).

Що передбачає стипендія?

Розмір стипендій імені Мирослава Осадчука - до 50% від вартості кожного року навчання за контрактом, але сумарно за всі роки - не більше $2 000 (за курсом доларів США) на дату сплати. Розмір стипендії Асоціації випускників - небільше 20 000 грн.

Як проходить відбір?

У визначений термін кандидат подає онлайн-заявку.

Стипендіальна Комісія проводить співбесіди з претендентами з shortlist до підписання договору про навчання у НаУКМА за контрактом.

Про стипендію: необхідна інформація, котра має бути на першій сторінці (хто спонсор, як давно існує, на честь кого заснована, які принципи та, з якою метою тощо)

Є запитання?

У разі запитань звертатись: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , у темі листування вказувати: Стипендія від асоціації чи Стипендія ім. Осадчука.

Адміністраторка програми - Наталя Шумкова, помічниця президента, керівниця напряму “комунікації з випускниками”, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Представник засновника - Костянтин Пересєдов, президент Асоціації випускників НаУКМА, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Податись

Асоціація випускників НаУКМА оголошує конкурс на стипендії для вступників на бакалаврські програми Національного університету «КиєвоМогилянська академія» на навчання за контрактом на 2020-2021 навчальний рік:

1. Одна стипендія імені Мирослава Осадчука для студента(-ки) спеціальностей 051 Економіка; 072 Фінанси, банківська справа та страхування; 052 Політологія;
  2. Дві стипендії імені Мирослава Осадчука для студента(-ки) будь-якої спеціальності, окрім зазначених у першій стипендії (051, 072, 052).
  3. Стипендія Асоціації випускників для студента(-ки) будь-якої спеціальності.

Подати онлайн-заявку у період 23-25 серпня можна буде за цим посиланням: https://goo.gl/forms/dkUHxXZ1wtLv7arv1

Розмір стипендій ім.Мирослава Осадчука (п.1 і 2 вище): до 50% від вартості кожного року навчання за контрактом, але сумарно за всі роки - не більше $2 000 (за курсом доларів США) на дату сплати.

Розмір стипендії Асоціації випускників (п.3 вище): - не більше 20 000 грн.

Критерії та вимоги до претендентів:

• Відсутність у списках навчання у НаУКМА за рахунок держбюджету і вступний рейтинг – не менше 175 балів
  • НаУКМА має бути визначена 1 або 2 пріоритетом
  • Онлайн-заявка та мотиваційний лист
  • Громадська, наукова або спортивна активність
  • Кандидат(-ка) має розуміти та поділяти цінності НаУКМА
  • Співбесіда зі Стипендіальним Комітетом

Процедура вибору отримувачів стипендій:

23-25 серпня. Кандидат подає онлайн-заявку та додає до неї мотиваційний лист у вигляді pdf файлу обсягом до 3000 знаків не рахуючи пробілів (12 кегель, 1,5 інтервал). Заявки подані раніше чи пізніше вказаного терміну до розгляду не приймаються.

26-27 серпня. Стипендіальна Комісія розглядає заявки, формує short-list претендентів та запрошує останніх на співбесіду.

28 серпня. Стипендіальна Комісія проводить співбесіди з претендентами з shortlist. Своє рішення Стипендіальна Комісія оголошує у той же день. Рішення Комісії оскарженню не підлягає.

29 серпня - 3 вересня. Отримувачі стипендій підписують договір про навчання у НаУКМА за контрактом.

Переможці конкурсу стипендій зобов’язані:

1. Сплатити перші 50% вартості кожного року навчання за контрактом;
  2. Мати загальний навчальний рейтинг за результатами осінньої сесії не нижче 86 балів;
  3. Брати волонтерську участь у проектах Асоціації та НаУКМА;
  4. Дотримуватися умов Корпоративної угоди та положення про академічну доброчесність НаУКМА;
  5. Підготувати приватний лист-подяку від стипендіата(-ки) родині Осадчуків* (для стипендіатів, що отримали стипендію імені Мирослава Осадчука).
  6. При порушенні зобов’язань Стипендіальна Комісія має право скасувати стипендію у будь-який час.

Переможці та історія

Лауреати стипендій 2020-2021 н.р.:

стипендія ім. М.Осадчука 1 Рафалович Вікторія (політологія)
стипендія ім. М.Осадчука  2
Панченко Марія (право),
Трохименко Єлизавета (соціологія)
стипендія Асоціації випускників Свиридкова Наталія (політологія)