Стипендія від компанії Arzinger

Стипендія для вступників на бакалаврську програму “Право”.

До 22 серпня 2020 року триває прийом заявок для участі в конкурсі для вступників 2020 року.

Хто може отримати стипендію?

Стипендія для вступника (ці) НаУКМА на бакалаврат “Право”, що:

має один з найвищих конкурсних балів серед вступників.

Що передбачає стипендія?

Стипендія передбачає щомісячну благодійну допомогу студентам протягом 10 місяців у розмірі 4900 грн./міс. до оподаткування.

Як проходить відбір?

Відбір кандидатів відбуватиметься у 2 тури: конкурс за результатами заявок та співбесіда із конкурсною комісією.

Кандидатам, які пройдуть у другий тур відбору, буде додатково повідомлено час та місце співбесіди.

У 2018 році стипендію для відзначення найкращих вступників на бакалаврську програму “Право” та студентів-правників, які мають здобутки у moot court засновано під час Благодійного вечора у 2018 році генеральним директором юридичної компанії Arzinger Тімуром Бондарєвим.

Є запитання?

Звертайтесь до адміністраторки стипендії на факультеті правничих наук НаУКМА - п. Роксолани Ханик-Посполітак Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Податись

Іменний студентський стипендіальний фонд АО ARZINGER оголошує конкурс для вступників на бакалаврську програму "Право"

Оголошується конкурс на отримання стипендії від Іменного студентського стипендіального фонду АО ARZINGER для осіб, які вступають на навчання на бакалаврську програму «Право».

Критерії для участі:

Стипендія надається студенту або студентці 1 року навчання бакалаврської програми "Право", який/яка має один із найбільш високих вступних рейтингових балів та прагне досягти високих показників у навчальній та науковій діяльності в НаУКМА.

Для участі у конкурсі подається не пізніше 22 серпня:

1) заява про участь у конкурсі https://forms.gle/RiL33ovEx7gaAenp9 (поданням такої заяви конкурсант/конкурсантка надає згоду на обробку персональних даних);

2) мотиваційний лист;

3) CV до якого можуть додаватися копії документів, що посвідчують здобутки конкурсанта/конкурсантки (перемоги в Олімпіадах, наукових конкурсах тощо).

Відбір кандидатів відбуватиметься у 2 тури:

1. Конкурс за результатами заявок;

2. Співбесіда із конкурсною комісією.

Переможець конкурсу буде отримувати стипендію протягом 10 місяців навчання за умови успішного навчання в НаУКМА (навчальний рейтинг за результатами сесії має бути не нижче 86 балів).

Якщо Ви хочете стати учасником конкурсу на отримання стипендії від Іменного студентського стипендіального фонду АО ARZINGER та відповідаєте зазначеним критеріям, заповніть заявку на участь у конкурсі .

Переможці та історія

Лауреати 2019/2020 навчальних років:

Катерина Бакай, лауреатка стипендії для вступника (ці) НаУКМА на бакалаврат “Право”

Тетяна Авдєєва, студента 4 року навчання, лауреатка стипендії за активність у moot court