• Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • Дні науки 2019
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

 

 

 

Докторська школа імені родини Юхименків НаУКМА

Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ БІДОЧКО ЛЕСІ ЯРОСЛАВІВНИ

 

Детальніше...
10 років Докторській школі імені Родини Юхименків
Детальніше...
Вітаємо лауреатів "Об’єднаного стипендіального фонду" за 2018 рік

 

doc hub

Результати конкурсу індивідуальних та групових дослідницьких пропозицій Іменного Фонду родини Юхименків

03 грудня 2018 р. відбулось засідання Правління іменного фонду (ендавменту) РОДИНИ ЮХИМЕНКІВ. 

 

Було відзначено, що тематика досліджень є частиною дисертаційної роботи аспірантів, яка зафіксована в їх індивідуальних планах. Особлива увага приділялась науковому доробку та виконанню учасниками конкурсу своїх освітніх та науково-дослідних планів, спільним проектам природничого напряму, заохоченню міжнародних публікацій.

 

Члени конкурсної комісії під час обговорення підкреслили важливість підтримки викладацького та адміністративного складу.

Переможцями конкурсу проектів було визнано:

 

1. Бородіну Тетяну Миколаївну, аспірантку 1 р. н., 032 Історія та археологія, спеціалізація – історія. 

2. Штефан Наталю Леонідівну, аспірантку 3 р. н., 091 Біологія, спеціалізація - фізіологія. 

3. Гіюка Володимира Миколайовича, аспіранта 2 р. н, 102 Хімія, спеціалізація - хімія мембран і дисперсних систем. 

4. Васильченко Вікторію Сергіївну, аспірантку 1 р. н., 091 Біологія, спеціалізація - біохімія. 

5. Джоджика Олега Ярославича, аспіранта 3 р. н, 102 Хімія, спеціалізація - хімія мембран і дисперсних систем. 

6. Харченко Катерину Олександрівну, аспірантку 3 р. н, 102 Хімія, спеціалізація - хімія мембран і дисперсних систем. 

7. Пахаренко Маргариту Вікторівну, аспірантку 2 р. н., 091 Біологія, спеціалізація - біохімія. 

8. Бойко Юрія Сергійовича, аспіранта 2 р. н., 102 Хімія, спеціалізація - хімія мембран і дисперсних систем. 

9. Лебедівну Оксану Ярославівну, аспірантку 2 р. н., 035 Філологія, спеціалізація - теорія, історія української мови та компаративістика. 

10. Гринишина Євгенія Володимировича, аспіранта 3 р. н., 102 Хімія, спеціалізація – органічна хімія. 

11. Сироту Наталю Олександрівну, аспірантку 2 р. н., 102 Хімія, спеціалізація – органічна хімія. 

12. Криворучку Людмилу Дмитрівну, кандидата філософських наук, директора Докторської Школи. 

13. Кисельову Тетяну Сергіївну, кандидата юридичних наук, доцента кафедри приватного права. 

© 2012-2019 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна