Архів новин 2004 - 2012

Конкурс на здобуття гранту науково-педагогічним працівникам НаУКМА

Дата публікації: 11.06.2008, 09:08

Конкурс на здобуття гранту науково-педагогічним працівникам НаУКМА для написання підручників та навчальних посібників

Міжнародний благодійний фонд відродження Києво-Могилянської академії спільно з науково-дослідною частиною оголошує конкурс на здобуття цільової фінансової підтримки (гранту) науково-педагогічним працівникам НаУКМА для написання підручників та навчальних посібників. Загальний річний фонд цільової фінансової підтримки складає 40 тисяч гривень.

З Положенням про цільову фінансову підтримку (Грант) можна ознайомитися на внутрішньому сайті університету  http://victory.ukma.lan/local.

Претенденти на Грант до 15 вересня 2008 року мають подати в науково-дослідну частину НаУКМА (корпус 5, кімн. 307-308 або 310) такі документи:
• особиста заява на ім’я президента МБФВ КМА з проханням надати Грант на написання підручника/навчального посібника,
• розширений план підручника/посібника,
• рекомендація кафедри з обґрунтуванням необхідності написання даного підручника/навчального посібника
• анкета (анкету можна отримати в науково-дослідній частині).

До 1 жовтня 2008 року конкурсна комісія визначить переможців і рекомендує правлінню МБФВ КМА претендентів на отримання Гранту.

Склад конкурсної комісії:

Кобзар В.Ф. – виконавчий директор МБФВ КМА – голова комісії;
Кострова Л.І. – начальник НДЧ – секретар комісії
Моренець В.П. – віце-президент з науково-навчальних студій;
Бурбан А.Ф. – віце-президент з навчальної роботи;
Ярошенко Т.О. – віце-президент з інформаційного забезпечення, директор наукової   бібліотеки;
Соловйова В.Й. – директор Видавничого дому «КМА».