Архів новин 2004 - 2012

Конкурс наукових робіт на здобуття премії імені ПЕТРА МОГИЛИ

Дата публікації: 29.04.2005, 19:47

Започатковано премію імені Петра Могили...

Одним із першочергових завдань стратегічного плану розвитку НаУКМА, затвердженого Академічною конференцією, є перетворення нашого університету у науково-навчальний заклад. Така трансформація неможлива без створення активного наукового середовища, без формування атмосфери пошани до тих, хто присвячує своє життя науковим дослідженням. Саме з метою відзначення вагомих наукових досліджень, які сприяють розвитку гуманітарних, суспільних та природничих наук, утверджують високий авторитет університетської науки на міжнародному рівні, Вченою радою НаУКМА започаткована премія імені Петра Могили. Положення про конкурс на здобуття цієї премії запроваджено в дію ухвалою Вченої ради від 28 жовтня 2004 року (протокол №39). У відповідності до цього Положення щороку буде присуджуватися три премії імені Петра Могили з гуманітарних, суспільних та природничих наук. Розмір премії, який визначається президентом Університету, цього року встановлений у розмірі 5000 тис.грн по кожному з трьох наукових напрямків. На здобуття Премії імені Петра Могили можуть висуватися роботи, які виконувались, були завершенні та опубліковані у вигляді монографій, енциклопедій, книг, підручників, навчальних посібників, циклу наукових праць не пізніше останніх трьох років. Наукова частина університету буде приймати роботи з 15 травня до 15 липня, при цьому висування робіт на здобуття премії може проводитися як кафедрами, так і особисто. Рішення про участь роботи у конкурсі буде прийнято відкритим голосуванням на засіданні Вченої ради університету не пізніше 15 жовтня.