Архів новин 2004 - 2012

Вступ до НаУКМА

Дата публікації: 17.07.2008, 18:51

17 липня відбувся внутрішній конкурсний відбір до НаУКМА. Результати було оприлюднено о 14.30

Щорічно НаУКМА  відкрито демонструє широкій громадськості - абітурієнтам, батькам, представникам Міністерства освіти і науки України, ЗМІ, гостям свою систему набору студентів до університету.

Внутрішній конкурсний відбір у НаУКМА в 2008 році  здійснюється відповідно до правил прийому до НаУКМА, розроблених на основі  Закону України «Про вищу oсвітy»,  «Умов прийому до вищих навчальних закладаів України», затверджених  Міністерством освіти і науки України (наказ МОН № 1172 від 25.12.2007 р.) та Статуту НаУКМА.  Відбір здійснюється з урахуванням кiлькостi балiв, зазначених у сертифiкатах Українського центру оцiнювання якостi освiти (УЦОЯО) та оцiнки внутрішніх конкурсних завдань НаУКМА.

Цього року до приймальної комісії від 2380 абітурієнтів було подано 4105 заяв (за бажанням абітурієнт може брати участь у внутрішньому конкурсному відборі одночасно на два напрями, але після вступу студент має визначитися, обравши один напрям).

Процедура перевірки результатів відбувалась в актовій залі Культурно-мистецького центру НаУКМА у присутності абітурієнтів, батьків, гостей. Перші конверти з аркушами відповідей поступили о 12 год. 15 хв.

Цього року за рекордно короткий термін відбулася процедура перевірки результатів виконання внутрішніх конкурсних завдань. Вже о 14.30 роздруковані результати були розміщені на дошках оголошень на подвір'ї 2-го університетського містечка (вул. Волоська 8/5).

Процес перевірки результатів передбачає:
- сканування аркушів відповідей.
- зведення інформації у загальний список;
- зчитування правильних відповідей;
- підрахунок балів;
- підрахунок рейтингу;
- ідентифікація: код - прізвище.
Було відскановано 2 048 аркушів відповідей. 5 аркушів відповідей сканером не прийняті: не було відмічено дисципліни гуманітарного блоку. 39 абітурієнтів зробили помилку при виборі профільних дисциплін, що зробило неможливим підрахунок рейтингу, 1 аркуш – помилка в кодуванні. Абітурієнт відмітив 3 спеціальності. 2 абітурієнтів були недопущенні до внутрішнього конкурсного випробування. Один абітурієнт користувався мобільним телефоном, що є забороненим. Другий – виконував завдання свого сусіда.

Наказ про зарахування на бюджетну форму навчання буде оприлюднено 1 серпня ц.р.

Графік роботи Апеляційної та Приймальної комісій:
Прийом заяв на апеляцію (подавати в Приймальну комісію) та заяв від абітурієнтів, які поступили на дві спеціальності:

18 липня – з 10.00 до 18.00 год.
19 липня – з 10.00 до 14.00 год.
21 липня 2008 р. – робота Апеляційної комісії.

24 серпня:
о 14.00 – затвердження Приймальною комісією списків абітурієнтів, рекомендованих до вступу на державну форму навчання бакалаврату НаУКМА
о 16.00 – оприлюднення списків абітурієнтів, рекомендованих до вступу на державну форму навчання бакалаврату НаУКМА
Прийом заяв на навчання за контрактом:
17-19 липня – подавати в Приймальну комісію, графік роботи – з 10.00 до 18.00 год.
21-22 липня – декани і завідувачі відповідних кафедр проводять співбесіду з потенційними контрактниками, графік роботи – з 10.00 до 16.00 год. Факультет гуманітарних наук з 12.00

До 11 серпня – наказ про зарахування на навчання за договором про надання освітніх послуг у НаУКМА (за контрактом).

Дивіться також фоторепортаж Романа Сущенка на сайті "Укрінформ фото"http://photo.ukrinform.com.ua/ukr/current/indexa.php?asearch=TRUE&event_id=212376