Архів новин 2004 - 2012

Проект «Простір твоєї кар’єри»

Дата публікації: 18.07.2008, 19:57

Оголошується конкурс студентських робіт «Сучасний роботодавець очима майбутніх професіоналів» у рамках спільного проекту НаУКМА та компанії JTI Україна

Іменні Ґранти компанії JTI Україна для студентів НаУКМА – переможцям конкурсу студентських робіт «Сучасний роботодавець очима майбутніх професіоналів»:

Терміни проведення програми: 01 вересня 2008 р. – 15 жовтня 2008 р.

Тематика робіт:

Правові, соціальні, інноваційні аспекти діяльності, ролі, позицій, впливу сучасного роботодавця

Учасники конкурсу: студенти III та IV років навчання бакалаврських програм та І року навчання маґістерських програм
Організаційні кроки:

Реєстрація учасників: 01 вересня - 15 вересня 2008 р.
Претенденти подають резюме та відповідно оформлену роботу з 01 вересня по 30 вересня 2008 року до Центру кар’єри та працевлаштування студентів та випускників менеджеру проекту. Робота подається в друкованому вигляді в 1 примірнику та надсилається електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Обсяг конкурсної роботи: 15–20 сторінок тексту (комп’ютерний набір, формат паперу – А4, 12 кегль, інтервал – 1,5).

Критерії оцінювання роботи:
· актуальність тематики
· відповідність змісту до заявленої теми, поставленої мети та завдань
· професійний, оригінальний підхід розкриття обраної тематики
· глибина аналізу та повнота відображення проблеми
· логічність та послідовність викладення матеріалу
· аргументованість висновків
· застосування новітніх методик досліджень
Плагіат у будь-якій формі (робота повністю або її частини без посилань) буде виключений з Конкурсу негайно після виявлення.

Конкурсна комісія.
Конкурсна комісія формуватиметься з представників НаУКМА та компанії JTI

Кожна робота буде оцінена членами комісії; на основі цієї оцінки Конкурсна комісія обере переможців конкурсу
Конкурсна комісія розглядатиме роботи з 1 по 15 жовтня 2008 р.
Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 30 жовтня 2008 р.
Кількість  ґрантів - 3
Розмір ґранту – 6000 грн. (з податком)

Учасникам та переможцям конкурсу «Сучасний роботодавець очима майбутніх професіоналів» надаватиметься перевага при відборі кандидатур для участі в кейсовій програмі  «День в компанії», який відбудеться в листопаді 2008 на базі компанії JTI Україна.

Контакти:
Ірина Картавцева – керівник проекту, керівник Центру кар’єри та працевлаштування студентів
Ірина Козелецька – менеджер проекту

Центр кар’єри та працевлаштування студентів НаУКМА
4 корпус 105 кімната
Тел. 462 51 95