Архів новин 2004 - 2012

«Волонтери Оксфорду для громад в Україні»

Дата публікації: 05.08.2008, 12:40

НаУКМА підтримує запровадження сталого розвитку на територіях, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

4 серпня 2008 р. – Сьогодні в НаУКМА розпочався семінар «Сталий розвиток територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», що триватиме 4-6-го серпня. Семінар стане початком тритижневої програми «Волонтери Оксфорду для громад в Україні» організованої Чорнобильською програмою відродження та розвитку ПРООН, Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та Українським товариством Університету Оксфорд. Програма спрямована на підтримку волонтерства, молодіжного розвитку, культурного обміну та розвитку міжнародної відповідальності.

Цього року 9 студентів Оксфордського університету Великобританії, Білорусії, Франції, Німеччини, Канади, Польщі, США прибули до України, щоб обговорити та прийняти власноруч участь у відродженні постраждалих територій. Студенти вивчають економіку, міжнародні відносини та гендерні питання.