Архів новин 2004 - 2012

«Україна там, де я є»

Дата публікації: 02.09.2008, 15:27

«Україна там, де я є» - 1-го вересня навчальний рік в НаУКМА почався інавґураційною лекцією Почесного професора НаУКМА Богдана Гаврилишина (Швейцарія)

Новий 2008/09 навчальний рік для всієї університетської громади НаУКМА розпочався загальноуніверситетською інавґураційною лекцією визначного громадського діяча, відомого економіста, Почесного професора НаУКМА Богдана Гаврилишина «Стан світу – стан України».

Загальноуніверситетська інавґураційна лекція Почесного професора НаУКМА традиційно, з 1992 року, розпочинає навчальний рік в Академії. Попередні роки могилянці мали можливість почути мовознавця Юрія Шевельова (США); географа-кліматолога Лоуренса Майсека (Канада); філософа Поля Рікера (Франція); історика Романа Шпорлюка (США); філософа Роланда Піча (Німеччина); поета Ліни Костенко (Україна); філософа Сергія Аверінцева (Росія); філологів Івана Фізера (США) та Ярослава Розумного (Канада); відомого фахівця з питань стратегії та розвитку бізнесу Адріяна Сливоцького (США), поета, громадського діяча Дмитра Павличка (Україна), вченого зі світовим ім’ям, академіка НАН України Івана Дзюбу (Україна); відомого політолога, редактора видання «Газета виборча» Адама Міхніка (Польща), письменника і літературознавця Валерія Шевчука (Україна).

Лекцію Почесного професора НаУКМА Богдана Гаврилишина буде видано друком Видавничим домом «КМА».

Повний текст лекції Почесного професора НаУКМА Богдана Гаврилишина читайте нижче у додаткових матеріалах.