Архів новин 2004 - 2012

«Роль закону у житті»

Дата публікації: 02.09.2008, 15:48

«Роль закону у житті» - 2 вересня відбулася лекція-проповідь Блаженнішого Любомира Гузара в рамка циклу лекцій «Духовні цінності людини»

Блаженніший Любомир Гузар, Предстоятель Української греко-католицької церкви, Верховний архієпископ Києво-Галицький в рамка циклу лекцій «Духовні цінності людини» прочитав для могилянців лекцію-проповідь «Роль закону у житті».

Цикл лекцій «Духовні цінності людини» був започаткований в Могилянці у 2004 році. Могилянці мали можливість послухати лекції: Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета (2004 р.), отця-доктора Бориса Гудзяка, ректора Українського  католицького університету (м. Львів) (2005 р.), архієпископа Харківського і Полтавського Української афтокефальної православної церкви Ігоря Ісіченка (2006 р.), викладача Київської православної богословської академії УПЦ КП, прес-секретаря Київської Патріархії о. Євстратія (2007 р.).