Архів новин 2004 - 2012

«Конституція для Європи»

Дата публікації: 22.09.2008, 23:53

Презентація українського перекладу Договору про ЄС, Договору про заснування ЄС та Конституції для Європи

Презентація книги

25 вересня (четвер) о 16:30 в аудиторії 4-100 (вул. Волоська, 8/5) відбудеться презентація книжки «Конституція для Європи».

Це видання містить український переклад чинних на сьогодні консолідованих версій Договору про Європейський Союз та Договору про заснування Європейської Спільноти, а також  Конституції для Європи.

Видання презентуватимуть:
Світлана Максимова, шеф-редактор Видавничої організації «Юстініан»
Геннадій Друзенко (LL.M in European Law), керівник проекту «Український переклад конституційних актів ЄС»
Світлана Друзенко, випускник програми ім. Лейна Кіркланда, літературний редактор проекту.

Конституція для Європи. Конституційні акти Європейського Союзу / Пер. Г. Заворітня, Т. Качка, а заг. ред. Г. Друзенка. - К.: ВО "Юстініан", 2008. - 520 с.

Організатори заходу: факультет правничих наук НаУКМА та Видавнича організація «Юстиніан».