Архів новин 2004 - 2012

Володимира Кукоренчука
«ПЕЙЗАЖ, ПОРТРЕТ, НАТЮРМОРТ...»

у Галереї мистецтв ім. Олени Замостян
Національного університету «Києво-Могилянська академія»

«ПЕЙЗАЖ, ПОРТРЕТ, НАТЮРМОРТ...» –  вже третя персональна  фотовиставка Володимира Кукоренчука.
До  експозиції увійшли фотографії різних років.

23 вересня відбулося відкриття виставки за участі самого фотографа Володимира Кукоренчука.

Володимир Кукоренчук  – член Спілки кінематографістів України, Лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка. Працює в кіномистецтві вже три з половиною десятиліття. Зняв понад сто документальних кінострічок, працював як оператор-постановник ігрових фільмів і телесеріалів. Зняті В. Кукоренчуком стрічки  були неодноразово відзначені вищими нагородами на міжнародних фестивалях документального кіно у Німеччині, Угорщині, Польщі, Росії.
Десять  років  (1995-2005)  Володимир Кукоренчук  віддав  роботі  на    телебаченні – на телеканалах  ММЦ  Інтерньюз – СТБ та ТЕТ.

Володимир Кукоренчук підготував багато молодих талановитих кінооператорів та фотохудожників. Студент його курсу в  Київському державному інституті театрального мистецтва імені Карпенка-Карого Ігор Стрембіцький (майстерня разом с Сергієм Буковським) вперше в історії українського кіно отримав «Золоту Гілку» Канського кінофестивалю 2005 року – за короткометражний документальний фільм «Подорожні». Нині В. Кукоренчук викладає в Інституті кіно й телебачення  Національного університету культури і мистецтв,  майстер курсу фотографів. Його студенти – лауреати найпрестижніших міжнародних фотоконкурсів. Так, Іван Чернічкін був визнаний одним з 12 найкращих молодих фотографів світу на фотоконкурсі „World Press Photo 2006”.
Серед останніх кіноробіт  Володимира Кукоренчука –   фільм «Назви своє ім’я», де він працював і як фотограф, і як оператор.

Нині разом з режисером Сергієм Буковським знімає кінофільм «Живі»  про Голодомор в Україні 1932-33 років (оператор-постановник, фотограф, дизайнер).

Виставка триватиме до 10 жовтня 2008 року.
Галерея працює з 11:00 до 19:00 щоденно, крім неділі та понеділка.

Адреса: м. Київ, вул. Іллінська, 9, Культурно-мистецький центр НаУКМА, Галерея мистецтв ім. Олени Замостян.
Тел. 425-2154, e-mail: