Архів новин 2004 - 2012

Візити послів міжнародних організацій

Дата публікації: 25.09.2008, 11:11

В рамках курсу «Міжнародні організації» кафедри політології НаУКМА

В рамках нового курсу «Міжнародні організації» кафедри політології НаУКМА, який був розроблений ст. викладачем Анастасією Леухіною, планується запросити послів деяких міжнародних організацій в Україні.

Такі інтерактивні заняття допоможуть студентам краще орієнтуватися в діяльності міжнародних організацій та навчитися спілкуватися з дипломатами високого рівня.

Курс проводиться англійською мовою для політологів, економістів та історикіав 2-4 р.н. Серед запрошених: Френк О'Доннел, Резидент-Координатор системи ООН в Україні; Джеремі Хартлі, Представник ЮНИСЕФ в Україні; Любомир Копай, Посол ОБСЄ; Мішель Дюре, директор центру інформації НАТО; представник Світового Банку та Міжнародного валютного фонду та представник Секретаріату ГУАМ.

18 вересня відбулася зустріч з представником ОБСЄ в Україні Любомиром Копаєм.