Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 16.05.2005, 16:01

17 травня стартує навчальна програма "TRANSITION FROM COMMUNISM: A CASE STUDY OF UKRAINE" для американських студентів Університету "Коледж Аллегені" (Пенсильванія)

Вже втретє на базі НаУКМА, з 17 травня по 5 червня 2005 року, проводиметься навчальна програма для студентів-політологів, економістів, екологів американського Університету "Коледж Аллегені" (Пенсильванія) під назвою "TRANSITION FROM COMMUNISM: A CASE STUDY OF UKRAINE".

Програма передбачає:
- інтенсивну навчальну програму з чотирьох блоків (політичні, економічні, соціальні та культурні аспекти життя сучасної України), презентованої провідними викладачами НаУКМА,
- низку зустрічей з ученими, політиками (зокрема, Миколою Рябчуком), бізнесменами (відвідання підприємства Krafts Food Ukraine у Старих Петрівцях),

- дискусії (один з найяскравіших моментів програми - Media Day, організований Могилянською школою журналістики),

- поїздки до інших міст України, як от Львова (де передбачено знайомство ще з одним цікавим українським вузом, Українським католицьким університетом), Кам'янця-Подільського (зустріч з місцевим відділенням  молодіжної організації "Пласт"), Ніжина (минуле і сучасність старовинного українського містечка, студентів радо вітатимуть у Ніжинському педагогічному Університеті), Чорнобильської зони відчуження тощо.

Керівники програми:
- від НаУКМА - Лариса Човнюк, керівник відділу міжнародного співробітництва

- від Університету "Коледж Аллегені" (Пенсильванія) - професор Андрій Мелешевич, кафедра політології.