Архів новин 2004 - 2012

“Академічна панорама”, вересень 2008

Дата публікації: 10.10.2008, 16:06

До Вашої уваги свіжий номер загальноуніверситетського видання “Академічна панорама”

Шановні друзі!

Пропонуємо до Вашої уваги лінк на свіжий номер загальноуніверситетського видання «Академічна панорама».

У випуску надруковано найрезонансніші публікації щодо найважливіших подій вересня 2008 року в університеті та країні. Серед них:

• Стан світу – стан України. Інавґураційна лекція Почесного професора НаУКМА Богдана Гаврилишина
    Стор. 1, 2
  • Простір твоєї кар’єри розширюється, студенте!
    Стор. 2, 3
  • «Cлово про закон і благодать» ХХІ століття. Блаженнійший Любомир Гузар у циклі лекцій  «Духовні цінності людини»
    Стор. 3
  • Лариса Кадирова: «Ми мусимо пишатися тим, що живемо в один час із Маркесом»
    Стор. 4, 8
  • Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Мілібенд: «Ми не забули про наші зобов’язання перед вами»
    Стор. 5
  • Чехія: своя серед своїх (подорожні нотатки студента-могилянця)
    Стор. 6
  • eKMAIR: Новий електронний архів НаУКМА
    Стор. 7

Пропозиції, зауваги та відгуки з приводу матеріалів просимо надсилати на електронну скриньку прес-центру НаУКМА pressa@ukma.kiev.ua

Повідомляємо, що відтепер щомісяця свіжий номер «Академічної панорами» з’являтиметься на нашому сайті. Якщо з якихось міркувань Ви не мали змоги проглянути паперовий варіант у своєму підрозділі, то Ви завжди зможете прочитати матеріали на сайті в електронному форматі.

Дмитро Дроздовський,

прес-секретар НаУКМА