Архів новин 2004 - 2012

Міжнародний візит

Дата публікації: 16.10.2008, 17:52

21 жовтня НаУКМА відвідає Її Королівська Величність Крон-Принцеса Норвегії Метте-Мерит і заступник генерального секретаря ООН, виконавчий директор ЮНЕЙДС доктор Пітер Піот

У вівторок, 21 жовтня, НаУКМА відвідає Її Королівська Величність Крон-Принцеса Норвегії Метте-Мерит і заступник генерального секретаря ООН, виконавчий директор ЮНЕЙДС доктор Пітер Піот.

Тема зустрічі
із студентами і викладачами НаУКМА – національна відповідь на епідемію ВІЛ/СНІД, інтенсифікація профілактичних заходів, зміцнення системи захисту прав людини, подолання дискримінації людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.

Зустріч відбудеться 21 жовтня, вівторок, 16:00, Конґреґаційна зала НаУКМА.

Мови зустрічі англійська і українська (з синхронним перекладом).

Вхід буде відкритий і для слухачів з-поза меж НаУКМА, за умови попередньої реєстрації на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Для громади НаУКМА реєстрація НЕ ПОТРІБНА!