Архів новин 2004 - 2012

Фонд випускників НаУКМА

Дата публікації: 17.12.2008, 13:09

Визначено лауреата конкурсу на здобуття ґранту викладачеві НаУКМА «За кращий англомовний курс». Ним став викладач кафедри філософії Михайло Мінаков

Завершився конкурс на ґрант Фонду випускників НаУКМА «За кращий англомовний курс». Лауреатом 2008 року став Михайло Мінаков, доктор філософських наук, старший викладач кафедри філософії, випускник НаУКМА 1996 року, який читає курс «Contemporary Epistemology». Курс отримав найвищу оцінку експертів та студентів НаУКМА.

Від щирого серця вітаємо переможця і бажаємо нових звершень!

Цьогорічний конкурс тривав протягом осіннього триместру 2008-2009 н.р.. У ньому взяли участь 6 викладачів, які читають англомовні курси у НаУКМА:
1. Михайло Мінаков, доктор філософських наук – «Contemporary Epistemology»
2. Юрій Опанасюк, старший викладач кафедри фізико-математичних наук – «Physics»
3. Сергій Івахненков, кандидат економічних наук, доцент –«Information Technology Auditing»
4. Тетяна Андрєєва, кандидат медичних наук, доцент – «Basics of Epidemiology»
5. Ярослава Федорів, кандидат філологічних наук, доцент – «Public Speaking through multimedia»
6. Максим Яковлєв, старший викладач ШОЗ, аспірант кафедри політології – «Basic Statistics»

До комісії експертів, яка визначала лауреата, входили:
1. Михайло Винницький, директор Докторської школи НаУКМА
2. Лариса Човнюк, віце-президент НаУКМА з міжнародного співробітництва, випускниця НаУКМА 1997 року
3. Ірина Солоненко, директор Європейської програми МФ «Відродження», випускниця НаУКМА 1999 року
4. Оксана Осадча, координатор зв'язків з громадськістю МБФ «Хайфер Проджект Інтернешенл», випускниця НаУКМА 1998 року
5. Ігор Предко, менеджер аудиторського відділу компанії «Deloitte», випускник НаУКМА 2002 року, як запрошений експерт економічного напрямку.

Фонд випускників НаУКМА був започаткований у 2004 році ініціативною групою випускників Могилянки. Його метою стала фінансова підтримка цільових проектів розвитку Університету шляхом проведення благодійних кампаній. Загалом були проведені три благодійні кампанії, спрямовані на підтримку проекту «За кращий англомовний курс». Лауреатами попередніх конкурсів стали Євгеній Орел, доцент кафедри економічної теорії, та Олена Маслюківська, старший викладач кафедри екології.

Ґрант «За кращий англомовний курс» має на меті сприяти:
 •  заохоченню англомовності в освітній політиці НаУКМА;
 •  впровадженню нових змістових компонентів і методик викладання, здобутих викладачами НаУКМА під час стажування/навчання у закордонних інституціях;
 •  залученню в процесі викладання найновіших англомовних друкованих та електронних джерел.