Архів новин 2004 - 2012

Допомога дітям

Дата публікації: 20.01.2009, 14:53

На кошти, зібрані під час студентського конкурсу краси «Міс КМА», було придбано спортивний інвентар для Печеніжинської школи-інтернат

25 грудня 2008 року студенти Києво-Могилянської академії відвідали Печеніжинську школу-інтернат з поглибленим професійно-трудовим навчанням (для дітей з легкою розумовою відсталістю). Вони передали дітям спортивний інвентар, кошти на придбання якого були зібрані під час проведення студентського конкурсу краси «Міс КМА».

Директор спеціалізованої школи Волошенюк К.С. висловив подяку колективу Академії:
«Низький уклін усім, хто причетний до таких щедрих подарунків. Бажаємо міцного здоров'я, добра, миру, злагоди і щастя. Нехай Боже благословення на добру працю і щирі взаємини супроводжують вас нині і повсякчас!»