Архів новин 2004 - 2012

Володимир Євгенович Панченко - Заслужений діяч науки і техніки України

Дата публікації: 28.01.2009, 10:39

Указом Президента України професорові кафедри літератури та іноземних мов НаУКМА Володимиру Панченку присвоєно почесне звання

Указом Президента України № 26/2009 «Про відзначення державними нагородами України» професорові Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктору філологічних наук Панченку Володимиру Євгеновичу присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави та з нагоди Дня Соборності України.

Володимир Панченко є керівником Наукового центру досліджень сучасної літератури НаУКМА, який успішно реалізує проект «ЛітАкцент».

Щиро вітаємо Володимира Євгеновича, бажаємо нових перемог і успіхів у професійній діяльності!

http://www.president.gov.ua/documents/8840.html - Указ Президента України № 26/2009