Архів новин 2004 - 2012

Перші сто днів президенства Барака Обами

Дата публікації: 04.02.2009, 17:23

Ресурсний Центр для викладачів англійської мови при Києво-Могилянській Академії запрошує викладачів та студентів НаУКМА взяти участь у семінарі

Ресурсний Центр для викладачів англійської мови
при Києво-Могилянській Академії

запрошує взяти участь у семінарі.

П’ятниця, 6 лютого з 15.00 до 16.30

Тема: “Перші сто днів президенства Барака Обами”

Доповідач — Мері Мартін Лейн, провідний спеціаліст з викладання англійської мови Держдепартаменту США.

Учасники семінару ознайомляться із статтями з американських газет, дізнаються про перші кроки Барака Обами на посаді президента та його плани на майбутнє. Мері Мартін Лейн навчить учасників семініру робити аналіз газетної статті, знаходити зв’язки між деталями,  виділяти ключові слова в тексті, використовувати необхідний лексико-граматичний матеріал у ході обговорення прочитаного.

Будемо раді, якщо учасники семінару принесуть статті з українських джерел інформації для порівняння та виявлення контрасту у висвітленні данної теми в американській та українській пресі..
Окремо презентер зупиниться на особливостях трактування політичних коміксів.

Семінар проводитиметься англійською мовою.

Участь у семінарах безкоштовна!

Місце проведення: Києво-Могилянська академія, вул. Сковороди 2, корп. 3, кімн. 121, Ресурсний Центр.

Для участі в семінарах просимо зареєструватися за телефоном: (044) 238-6610 або ел. поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Кількість місць обмежена!