Архів новин 2004 - 2012

Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України

Дата публікації: 23.02.2009, 15:11

Створення національної мережі, яка поліпшить доступ української академічної спільноти до світової науки

26 січня 2009 року Національний університет «Києво-Могилянська академія» презентував
великий міжнародний проект «Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України»
.

Мета проекту — інтеграція української академічної спільноти до світової науки, подолання відірваності від світового наукового контексту. В сучасному світі  не може існувати окремо взята «вітчизняна наука» – вона має творитися на тлі науки світової.

Електронна Бібліотека України - нова національна цифрова мережа, яка поліпшить доступ для студентів країни, аспірантів, школярів до всесвітньої інформації, надасть умови для кооперації серед дослідникі, стимулюватиме втілення прикладних досліджень.

Цей проект є відкритим, до нього можуть долучитися всі університети України
(планується, що вже цього року до нього зможуть долучитися 3-5 українських вишів і по 5-7 наступних три роки), та співфінансується Агентством з міжнародного розвитку США (USAID).

Статті за темою:
Digital Library Brings Global Knowledge Network to Ukraine