Архів новин 2004 - 2012

Міжнародна конференція «Перспективи Медіа та Комунікації в Україні»

Дата публікації: 24.02.2009, 11:36

Могилянська школа журналістики співорганізовує міжнародну конференцію, присвячену питанню ролі та перспективам ЗМІ в Україні

25 квітня в University of Western Ontario (Канада) та 27 квітня в University of Toronto (Канада) проходитиме Міжнародна конференція «Перспективи Медіа та Комунікації в Україні». Конференція об’єднає дослідників і практикуючих фахівців, що працюють в різних сферах ЗМІ для обговорення питань ролі та перспектив мас-медіа в Україні.

Організаторами конференції є три університети – University of Western Ontario (UWO); University of Toronto (UT); Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА). Такий формат конференції поліпшить умови співпраці між університетами, поглибить контакти, обмін знаннями та результатами досліджень, спонукатиме до нових партнерських проектів.

За детальнішою інформацією звертайтесь:
Євген Федченко, керівник Могилянської школи журналістики, НаУКМА, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додаткову інформацію читайте:
Могилянська школа журналістики