Архів новин 2004 - 2012

Бібліотечна справа

Дата публікації: 12.03.2009, 17:26

17-18 березня у Науковій бібліотеці НаУКМА в рамках Проекту з корпоративної каталогізації відбудеться круглий стіл «Застосування MARC 21 для бібліографічних даних та ДСТУ ГОСТ 7.1:2006»

17-18 березня 2009 року у Науковій бібліотеці Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбудеться круглий стіл «Застосування MARC 21 (MAchine-Readable Cataloging) для бібліографічних даних та ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 «Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання.»».  MARC 21 – це формат машиночитного каталогізаційного запису, що підтримується бібліотекою конгресу США.

Круглий стіл відбудеться в межах Проекту з корпоративної каталогізації, учасниками якого є: Львівська національна наукова бібліотека України імені В. Стефаника, Наукова бібліотека Національного університету “Києво-Могилянська академія”, Науково-технічна бібліотека імені Г. І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Публічна бібліотека імені Лесі Українки.

Метою круглого столу є узгодження розуміння та правил складання бібліографічних записів у форматі MARC 21 між усіма учасниками проекту.

Місце проведення:
1-ий корпус НаУКМА, кімн. 133, вул. Сковороди, 2,  Наукова бібліотека Національного університету «Києво-Могилянська академія»,  Філологічна бібліотека. Початок о 10:00.

За детальнішою інформацією звертайтесь:

Реєстраційна форма та програма – у приєднаних файлах.