Архів новин 2004 - 2012

Цикл лекцій «Спадок 1989: погляд з 2009»

Дата публікації: 12.03.2009, 23:24

Відбулася лекція-зустріч з Почесним президентом НаУКМА В’ячеславом Брюховецьким в рамках циклу відкритих загальноуніверситетських лекцій, організованих Центром польських та європейських студій НаУКМА

Центр польських та європейських студій НаУКМА проводить цикл відкритих загальноуніверситетських лекцій «Спадок 1989: погляд з 2009».

10 березня відбулася лекція-зустріч з Почесним президентом НаУКМА В’ячеславом Степановичем Брюховецьким.
В’ячеслав Степанович представив порівняльний аналіз ситуації і «революційних» подій, що відбувалися у Польщі, Литві та Україні протягом 1988-89 років. Окреслив завдання та роль у суспільно-політичних змінах польської «Солідарності», литовського «Саюдісу» та Народного Руху України, одним із організаторів якого він був. Стосовно перспектив України, лектор зазначив, що на нас ще чекають через 5-7 років революційні події, які поставлять крапку у цьому довгому ланцюзі суспільно-політичних перетворень.

Перша лекція-зустріч в рамках циклу відкритих загальноуніверситетських лекцій «Спадок 1989: погляд з 2009» відбулася 11 лютого з Надзвичайним і Повноважним Послом  Литовської Республіки в Україні Альгірдасом Кумжею.

Слідкуйте за анонсами наступних зустрічей на сайті.