Архів новин 2004 - 2012

Навчальний семінар для телевізійних журналістів

Дата публікації: 20.03.2009, 09:59

Могилянська школа журналістики та Thomson Reuters Foundation проведуть спільний семінар для журналістів, продюсерів, телеоператорів, які є співробітниками телевізійних компаній

З 30 березня по 3 квітня 2009 року Могилянська школа журналістики та Thomson Reuters Foundation проведуть в Києві спільний семінар. Навчальна програма курсу розроблена спеціально для журналістів, продюсерів, телеоператорів, які починають працювати в галузі телевізійних новин. Курс відкритий для 14 учасників, які є постійними співробітниками телевізійних новинних компаній.

Якщо Ви зацікавилися просимо надіслати заповнену анкету на 1 телеоператора/журналіста /продюсера, який хоче взяти участь у навчанні, до Київського бюро Reuters на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

При виборі кандидатів будемо раді розглянути зразки журналістських робіт аплікантів
(офіс 412-а, БЦ «Леонардо», вул. Б. Хмельницького, м. Київ 01030).

З питаннями можна звертатись до телевізійного продюсера Reuters в Києві Сергія Каразія (+380 50 310 0703).

Інформація з сайту Могилянської школи журналістики.