Архів новин 2004 - 2012

Прірва (прорва?) Гоголя

Дата публікації: 22.03.2009, 11:52

Відкриття художньої виставки 24 березня о 18:30 в Галереї мистецтв ім. Олени Замостян

24 березня о 18:30
в Галереї мистецтв ім. Олени Замостян

Національного університету «Києво-Могилянська академія»

відкривається  художня виставка

Прірва (прорва?) Гоголя

Якщо часопростір нескінченний, то реальний світ – це його частина, нейтральні води, де живуть фізичні втілення перетинів світів приватних. Це прірви  без дна, лунки простору, кишені Всесвіту, що не мають меж. Кожен створює і заповнює свою прірву (прорву?) хоча б на якусь мізерну частинку, не підозрюючи про реальні масштаби свого простору.

Ми мало знаємо про власне нутро. Знаємо тільки що воно міниться від доторків до чужого. Ми не маємо уявлення про чужі світи, але можемо інтуїтивно створити карту, користуючись поБаченим, поЧутим, відЧутим, приДуманим. Карта – простий опис буденної багатоваріантності, за якою стоїть прірва.

Пропонуємо написати карту, наповнити прірву з власної кишені. Як модельний організм обрано Миколу Васильовича Гоголя, чия прірва (прорва?) сама по собі може змінити Вашу.
або не змінити
або не Вашу...

В проекті беруть участь:
Студія «Антресоля»:
Ігор Цикура, Дмитро Червоний,
Настя Нестеренко, Катя Горностай, Катя Дронова

А також:
Олександр Дірдовський,
Юрій Зморович,
Олексій Алєксандров

Виставка триватиме до 10 квітня 2009 року.

Адреса: м. Київ, вул. Іллінська, 9
Культурно-мистецький центр Києво-Могилянської академії