Архів новин 2004 - 2012

Зустріч з Генерал-губернатором Канади

Дата публікації: 27.04.2009, 17:46

24 квітня в рамках офіційного візиту в Україну, відбулася зустріч Її Високоповажності Високодостойної Мікаель Жан зі студентами та викладачами НаУКМА

24 квітня 2009 року (п’ятниця), о 9:45, в рамках офіційного візиту в Україну, відбулася зустріч Її Високоповажності Високодостойної  Мікаель Жан, Генерал-губернатора Канади із студентами та викладачам НаУКМА.  Тема зустрічі: Democracy and Civil Engagement. Виступ Її Високоповажності Високодостойної Мікаель Жан, Генерал-губернатора Канади читайте у доданих матеріалах.

У рамках офіційного візиту, в Центрі візуального мистецтва НаУКМА, відбулася дискусія Cultural Diversity and Diversity in Cultures за участі:
- Його Високоповажності Жана-Даніеля Ляфонда, чоловіка Генерал-губернатора Канади і відомого канадського режисера-документаліста;
- Катерини Ющенко, голови Наглядової Ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000»;
- Лариси Брюховецької, головного редактора журналу «Кіно-театр», викладача кафедри культурології НаУКМА;
- Андрія Куркова, письменника;
- Єжи Онуха, директора Польського Інституту, Радника Посольства Республіки Польща в Україні;
- Юрія Джулая, доцента кафедри культурології НаУКМА.

Фото – офіс секретаріату генерал-губернатора Канади http://www.gg.ca/

Детальніша інформація – Відділ міжнародного співробітництва НаУКМА, 425 50 16

Фотосесія «Зустріч з Генерал-губернатором Канади» (фото С.Россінського)

Фотосесія «Cultural Diversity and Diversity in Cultures» (фото К. Григор'єва та М. Оганосян)