Архів новин 2004 - 2012

«Славетні могилянці»

Дата публікації: 28.05.2009, 08:58

24 травня – 14 червня в Могилянці проходить другий етап студентського проекту «Славетні могилянці»

24 травня – 14 червня в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» проходитиме другий етап студентського проекту «Славетні могилянці». Шляхом голосування могилянці визначатимуть найславетнішу людину «старої» Могилянки та найпопулярнішого викладача відродженої.

Торік, під час першої частини проекту, спудеями та викладачами вже було визначено найславетніших діячів Академії за всю її історію. З цього списку відібрано 10 представників «старої» Могилянки і 10 найпопулярніших викладачів відродженої.

За результатами попереднього етапу проекту номінантами другого етапу стали:
Представники «старої» Могилянки:

8). Сергій Квіт
9). Михайло Кірсенко
10). Олена Лаврінець

Почесному Президенту НаУКМА В’ячеславу Степановичу Брюховецькому, як беззаперечному переможцю попереднього етапу, надано статус «Почесного славетного могилянця».

Голосування проходить на Патосі, соціальній мережі могилянців. Кожен спудей може віддати свій голос за одного з претендентів в кожній номінації.

Вибір спудеїв покаже, який сучасний діяч Могилянки користується найбільшим авторитетом, і риси якої історичної постаті близькі могилянцям.

Більше інформації про проект «Славетні могилянці» та процес головування: