Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 08.06.2005, 12:12

НаУКМА – член міжнародної організації “Європейська мережа неперервної університетської освіти” (EUCEN). 7 червня отримано офіційне повідомлення про рішення Генеральної асамблеї EUCEN (Берген, 30 квітня 2005)...

НаУКМА член міжнародної організації Європейська мережа неперервної університетської освіти” (EUCEN).

7 червня отримано офіційне повідомлення про рішення Генеральної асамблеї EUCEN (Берген, 30 квітня 2005) надати членство в організації Національному університету "Києво-Могилянська академія".

EUCEN була заснована  1991 року; зареєстрована в Бельгії  як міжнародна недержавна некомерційна  організація (налічує 199 членів з 42 країн)  і зараз є найбільшою багатопрофільною асоціацією в галузі університетського навчання “впродовж усього життя”. Сфера діяльності EUCEN охоплює як доуніверситетське навчання (підготовчі курси, факультети тощо), так і післядипломну освіту фахівців.

Завдяки вступу НаУКМА до EUCEN  Ви зможете користуватися науковими публікаціями в галузі неперервної освіти, брати участь у спільних проектах з університетами Європи, відвідувати конференції та семінари, обмінюватися досвідом створення навчальних планів і програм.