Архів новин 2004 - 2012

Думки. Блез Паскаль

Дата публікації: 11.06.2009, 20:32

Видавництво «Дух і літера» презентує нове видання 12 червня у в рамках «Свята французької книги», Конґреґаційна зала, 11:30

Думки
Блез Паскаль

Пер. з фр. Перепадя А., Хома О. - К.: Дух і літера, 2009. – 704 с.
Мова укр. – Обкл. тверда – Форм. 60х84/16 – ISBN 966-7888-93-2

Паскалеві чернетки, впродовж останніх 250 років відомі читачеві під назвою „Думки”, мають дивовижну долю. Попри виразну незавершеність, вони незмінно привертають інтерес не лише дослідників, але й, передовсім широкої публіки. Секрет успіху – в дивовижному поєднанні витонченої логічної аргументації з яскравою образністю і літературною силою. Не встигши написати переконливу і загальнодоступну Апологію релігії, автор спромігся відкрити шлях до зацікавленого діалогу через парадоксальне підваження засад буденного досвіду, доступного всім і кожному. Досвіду цілком сучасного, адже Паскаль у ХVІІ столітті намагався зарадити духовній кризі, що набула виразності лише нині.

У першому українському перекладі славетного твору враховано найсучасніші текстологічні розвідки провідних паскалезнавців, а також досягнення французьких видань Мішеля Ле Ґерна (1977) і Філіпа Сельє (1992), уніфіковано Паскалеву термінологію. Переклад супроводжують докладні коментарі, аналітичні матеріали, ґрунтовна бібліографія. Чимало місця приділено критиці хибних стереотипів, пов’язаних з ім’ям і творчістю Паскаля. Видання розраховане на фахівців з філософії, літературознавства, теології та релігієзнавства, культурології, аспірантів, студентів, а також на всіх читачів, яких цікавлять „вічні” питання і духовна криза сучасності.

Видання розраховане на фахівців з філософії, літературознавства, теології та релігієзнавства, культурології, аспірантів, студентів, а також на всіх читачів, яких цікавлять «вічні» питання і духовна криза сучасності.

Вартість – 65 грн.

Книгу можна замовити або придбати:
* Видавництво «Дух і літера»:  НаУКМА, вул.Волоська, 8/5, корпус 5, кім. 210, тел./факс 425-60-20, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;
   на новому сайті видавництва   http://duh-i-litera.kiev.ua

* у «Могилянській книгарні» - НаУКМА, Контрактова площа, корпус 1

* за ціною 50 грн  - 12 червня ц.р. на презентації книги в рамках «Свята французької книги» в НаУКМА: Староакадемічний корпус, Конґреґаційна зала, 11:00-13:30