Архів новин 2004 - 2012

31 липня об 11:00 в НаУКМА відбудеться прес-конференція

Дата публікації: 28.07.2009, 13:28

У рамках загальнонаціонального проекту «Вступ-2009 очима громадськості» відбудеться прес-конференція на тему: «Чому цьогорічну вступну кампанію різні українські ВУЗи завершують у різні терміни і чи може це зашкодити інтересам абітурієнтів?»

31 липня об 11:00 в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» у рамках загальнонаціонального проекту «Вступ-2009 очима громадськості» відбудеться прес-конференція на тему: «Чому цьогорічну вступну кампанію різні українські ВУЗи завершують у різні терміни і чи може це зашкодити інтересам абітурієнтів?».

До участі в прес-конференції в якості доповідачів запрошені:
Сергій КВІТ, президент Національного університету «Києво-Могилянська академія», професор, доктор філологічних наук;
Андрій МЕЛЕШЕВИЧ, відповідальний секретар Приймальної комісії Національного університету «Києво-Могилянська академія», декан факультету правничих наук, доктор філософії в галузі політології;
В’ячеслав НЕВІНЧАНИЙ, помічник президента Національного університету «Києво-Могилянська академія» з питань прийому та профорієнтації абітурієнтів;
Олександр ВОСТРЯКОВ, відповідальний секретар Приймальної комісії Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана;
представник Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
Алла ВОЛОШИНА, координатор загальнонаціонального проекту «Вступ-2009 очима громадськості»;
Ірина КОНЧЕНКОВА, керівник проекту «Вступ-2009 очима громадськості» по здійсненню моніторингу вступної кампанії у вищі навчальні заклади м. Києва, виконавчий директор Міжнародної організації «Школа Рівних Можливостей»

До обговорення пропонуються такі питання:
• чому з набором абітурієнтів Київський національний університет імені Тараса Шевченка випередив інші українські вузи, зокрема Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
• як така поспішність із проведенням вступної кампанії може позначитися на інтересах абітурієнтів;
• чому виникла проблема з набором абітурієнтів-пільговиків;
• чому деякі вузи, серед яких Національний університет «Києво-Могилянська академія», вдаються до проведення внутрішнього тестування абітурієнтів;
• чи не ставить проведення внутрішньовузівського тестування під сумнів результати незалежного тестування;
• чи не перетворюється незалежне тестування для абітурієнтів на додаткові бар’єри, які ускладнюють їм вступ до вищих навчальних закладів;
• які проблеми виявилися під час цьогорічної вступної кампанії і як вони будуть вирішуватися у подальшому?

Прес-конференція проводиться в рамках діяльності коаліції, яка для відстеження перебігу вступної кампанії об’єднала 11 громадських організацій. У Києві цю роботу проводить Міжнародна громадська організація «Школа Рівних Можливостей».

Місце проведення: Національний університет «Києво-Могилянська академія», вул. Сковороди, 2 (бібліотека Тетяни та Омеляна Антоновичів, другий поверх, синя зала).

Журналісти збираються о 10:45 біля входу першого корпусу Національного університету «Києво-Могилянська академія». Їхати до станції метро «Контрактова площа».

Додаткову інформацію можна одержати за телефонами:
8 (067) 507-63-39, 275-14-68.