Архів новин 2004 - 2012

Презентація вперше опублікованих праць Михайла Брайчевського

Дата публікації: 14.09.2009, 15:22

15 вересня в НаУКМА відбудеться презентація наукових творів визначного історика й археолога Михайла Юліановича Брайчевського «Вибране»

15 вересня 2009 року о 17:00 в Староакадемічному корпусі НаУКМА відбудеться презентація вперше опублікованих наукових праць «Вибране» відомого історика, археолога, доктора історичних наук, професора Києво-Могилянської академії Михайла Юліановича Брайчевського (1924 – 2001).

На пошану 85-ої річниці від дня народження видатного вченого Національний університет «Києво-Могилянська академія» разом з видавництвом ім. О.Теліги підготували унікальне двотомове видання раніше неопублікованих творів науковця. Упорядкування текстів та передмова здійснені кандидатом історичних наук, старшим викладачем кафедри історії  НаУКМА Юрієм Кухарчуком.

Наукова діяльність Михайла Брайчевського була тісно пов’язана з Києво-Могилянською академією. Викладаючи курс «Походження Русі» в НаУКМА, Михайло Юліанович створив спеціально для студентів НаУКМА курс «Вступ до історичної науки», до якого протягом літа 1992 р. було написано оригінальний підручник, видрукуваний в університетському видавництві «KM Academia».