Архів новин 2004 - 2012

Дебатний клуб НаУКМА

Дата публікації: 01.10.2009, 17:43

В НаУКМА відбулася ІІ Дебатна школа, метою діяльності якої є навчання могилянців нової інтерактивної освітньої методики – дебатам

26 та 27 вересня у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» відбувалися заняття ІІ Дебатної школи. Організаторами проекту виступили Дебатний клуб НаУКМА спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Дебатна Академія» за підтримки Деканату з роботи зі студентами НаУКМА та відділу зв’язків із громадськістю. Інформаційний партнер – студентська організація «Асоціація East West Business».

Мета Школи – навчити могилянців нової інтерактивної освітньої методики – дебатам. Проект передбачав використання різноманітних форм роботи, спрямованих на поліпшення ораторських навичок учасників.

27 вересня відбувся навчальний турнір «Сила Слова» для учасників школи, перемогу у якому виборола команда «Віч-на-віч» (Дмитро Ткачук і Альона Мисько), а кращими гравцями (топ-спікерами) турніра стали Надія Горощук та Юлія Мантрова. Всього ж у заняттях ІІ Дебатної Школи взяли участь 27 студентів НаУКМА.

Успіхів та наснаги нашим дебатерам!