Архів новин 2004 - 2012

Дата публікації: 21.06.2005, 13:02

Підписано угоду про академічну співпрацю між Вищою гуманітарною школою ім. Александра Ґейштора (м. Пултуск, Польща) та НаУКМА. Мета угоди - встановлення та розвиток прямого академічного співробітництва за напрямками, що є спільними для інтересів обох університетів: обмін викладачами; обмін студентами, аспірантами, докторантами та дослідниками; спільні дослідницькі програми та наукові зустрічі; обмін науковою інформацією та інформацією про навчальні програми; обмін публікаціями та іншими матеріалами. Інформацію надано службою віце-президента з міжнародного співробітництва.