Архів новин 2004 - 2012

Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом

Дата публікації: 01.12.2009, 09:20

У Києво-Могилянській академії відбудеться акція до Дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми

1 грудня в рамках Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом в НаУКМА відбудеться інформаційна акція «А що Ви знаєте про ВІЛ?», метою якої є формування у студентської молоді відповідальності за своє здоров’я та здоров’я своїх близьких шляхом інформування їх про шляхи передачі ВІЛ, ризики, безпечну поведінку, а також обговорення їх стереотипів про ВІЛ. В рамках акції волонтери роздаватимуть червоні стрічки – знак солідарності з ВІЛ-позитивними людьми – студентам, викладачам та адміністрації Академії, інформаційні листівки та презервативи.

Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом було започатковано Всесвітньою організацією охорони здоров’я 1 грудня 1988 року. П’ять років тому до відзначення цього дня приєднався і НаУКМА. Вперше в Україні інформаційно-профілактична акція для студентської молоді «Пройди тест на ВІЛ у своєму ВУЗі» відбулась саме в стінах академії в 2005 році. Ініціаторами та організаторами цієї акції були Інформаційно-ресурсний центр з питань ВІЛ/СНІДу та Школа соціальної роботи НаУКМА. Відтоді адміністрація НаУКМА, дбаючи про здоров’я студентів, підтримує цю ініціативу щороку.