Архів новин 2004 - 2012

Найкращі в маркетингу

Дата публікації: 14.12.2009, 09:40

НаУКМА та kmbs стали лідерами опитування «Найкращі в маркетингу – 2009»

За результатами опитування «Найкращі в маркетингу – 2009», Національний університет «Києво-Могилянська академія» став лідером у категорії «Кращий ВНЗ за програмою першої вищої освіти з маркетингу», а Києво-Могилянська Бізнес-Школа (kmbs) посіла перше місце у категорії «Найкраща МВА програма з маркетинг-освіти».

Визнання отримали також і випускники НаУКМА: Дмитро Джеджула (2003 р.) визнаний одним з десяти кращих українських тренерів з маркетингу, а Костянтин Клименко (1997 р.) ввійшов до десятки найкращих директорів з маркетингу.

В опитуванні взяли участь 352 бізнес-спеціалісти (керівники відділів маркетингу, маркетологи, вищий та середній менеджмент) компаній «Славутич», «Shell», «LG», «Coca-Cola», «МТС», «life:)», «Philip Morris», «Альфа-Банк», «Укртелеком», «Азовмаш», «Геркулес» та інших відомих українських брендів.

Всі результати та методологія опитування >>>