Архів новин 2004 - 2012

Підтримка студентських проектів в Могилянці

Дата публікації: 16.12.2009, 20:04

17 та 18 грудня відбудуться презентації та конкурсний розгляд студентських проектів на здобуття ґранту МБФ відродження Києво-Могилянської академії

17 та 18 грудня Cтудентська колеґія НаУКМА проводить конкурсний розгляд проектів студентських організацій та окремих студентських проектних груп, які претендують на підтримку Міжнародного благодійного фонду відродження Києво-Могилянської академії у 2009-2010 н.р. В рамках конкурсу кожна організація та проектна група презентуватимуть свій проект конкурсній комісії.

Міжнародний благодійний фонд відродження Києво-Могилянської академії третій рік поспіль виділяє кошти на підтримку студентських проектів в НаУКМА. І цього року, відповідно до рішення правління Фонду, на фінансування студентських проектів виділяється  64000 грн.

До участі у конкурсі подано 31 аплікаційну заявку проектів науково-освітнього, мистецького, культурно-розважального, спортивного характеру тощо.

Склад проектної комісії:
•  Віталій Билів (голова комісії), Єгор Стадний (секретар), Степан Берко, Дмитро Прокопчук, Катерина Грищенко;
•  Балацька Віра Миколаївна, керівник відділу залучення коштів;
•  Захарійченко Юрій Олексійович, декан з роботи зі студентами;
•  Картавцева Ірина Юзефівна, керівник Центру кар’єри та працевлаштування студентів.

Презентації відбудуться 17 та 18 грудня о 16:30 в 4-му корпусі НаУКМА, ауд. 101. Вхід вільний.