Архів новин 2004 - 2012

Максим Яковлєв — лауреат 2009 Фонду випускників НаУКМА

Дата публікації: 12.01.2010, 17:56

В рамках Фонду випускників НаУКМА завершився щорічний конкурс на ґрант «За кращий англомовний курс»

Лауреатом конкурсу на ґрант «За кращий англомовний курс» 2009 року обрано Максима Яковлєва (випускника НаУКМА 2005 року), старшого викладача Школи охорони здоров’я, за курс «Basic Statistics», який отримав високу оцінку експертів та студентів НаУКМА за структурованість викладу матеріалу та професійну організацію групової роботи аудиторії слухачів.

Окрім того, комісія експертів прийняла рішення також відзначити спеціальними призами Олександра Дем’янчука за курс «Публічні політики в Європейському Союзі», що користується особливим попитом в іноземних студентів, та Сергія Івахненкова, який викладає усі свої курси виключно англійською мовою.

Від щирого серця вітаємо переможців і бажаємо нових звершень!

Конкурс на ґрант тривав протягом 2009 року. У ньому взяли участь 7 викладачів, які пропонують такі англомовні курси:

1. Мирослава Антонович, доктор права, доцент, завідувач кафедри міжнародного права — навчально-науковий семінар «Захист інтересів держави в Міжнародному Суді ООН»;
2. Денис Білько, старший викладач кафедри хімії — курс «Chemistry of biological processes»;
3. Олександр Дем’янчук, кандидат фізико-математичних наук, доцент — курс «Публічні політики в Європейському Союзі» ;
4. Сергій Івахненков, кандидат економічних наук, доцент – курси «Financial Statement Auditing», «Information Technology Auditing» та «Accounting Information Systems»;
5. Юрій Опанасюк, старший викладач кафедри фізико-математичних наук – курс "Physics" (2 триместри)
6. Лариса Федоряченко, старший викладач кафедри англійської мови — курс «Writing for journalism»
7. Максим Яковлєв, старший викладач ШОЗ, аспірант кафедри політології – курс "Basic Statistics"

Комісія експертів 2009 року:
1. Ірина Солоненко, директор Європейської програми МФ «Відродження», випускниця НаУКМА 1999 року
2. Лариса Човнюк, віце-президент НаУКМА з міжнародного співробітництва, випускниця НаУКМА 1997 року
3. Олена Маслюківська, старший викладач кафедри екології, лауреат ґранту випускників 2006 року, випускниця НаУКМА 1998 року.

Фонд випускників НаУКМА був започаткований у 2004 році ініціативною групою випускників Могилянки. Його метою стала фінансова підтримка актуальних проектів НаУКМА.
Лауреатом 2008 року був Михайло Мінаков, доктор філософських наук, старший викладач кафедри філософії та релігієзнавства.

Ґрант «За кращий англомовний курс» спрямований:
• на підтримку активного застосування англомовності в освітній політиці НаУКМА;
• на впровадження нових змістових компонентів і методик викладання, здобутих викладачами НаУКМА під час стажування/навчання у закордонних інституціях;
• на залучення актуальних англомовних друкованих та електронних джерел.