Архів новин 2004 - 2012

Премія імені Петра Могили

Дата публікації: 28.01.2010, 12:23

Визначено лауреатів премії імені Петра Могили

З 2006 року в НаУКМА започатковано Премію імені Петра Могили, яку присуджує Вчена рада за вагомі наукові дослідження, що сприяють розвитку гуманітарних, суспільних та природничих наук; утверджують високий авторитет університетської науки на міжнародному рівні і які опубліковані у вигляді монографій, енциклопедій, книг, підручників, навчальних посібників, циклу наукових праць.

21 січня на засіданні Вченої ради НаУКМА визначено переможців щорічного конкурсу на здобуття премії імені Петра Могили за 2009 рік.

Лауреатами премії стали:
у галузі «Гуманітарні науки» –
Віталій Щербак, доктор історичних наук, професор, декан факультету гуманітарних наук НаУКМА за монографію «Українське козацтво: формування соціального стану. Друга половина ХV – середина XVII ст.»;

у галузі «Суспільні науки»
Олексій Гарань, доктор історичних наук, професор кафедри політології НаУКМА за цикл праць на тему «Демократизація у пост-помаранчевій Україні: здобутки і втрати»;

у галузі «Природничі науки»
Олена Шиманська, кандидат фізико-математичних наук, професор кафедри фізико-математичних наук НаУКМА за посібник «Молекулярна фізика» та практикум «Молекулярна фізика. Фізичний практикум».

Вітаємо переможців конкурсу!

Натхнення та нових творчих здобутків!

На конкурс були подані дослідницькі роботи
У галузі  «Гуманітарні науки»:
1. Монографія «Українське козацтво: формування соціального стану. Друга половина ХV – середина XVII ст.» В.О. Щербака;
2. Довідник практикум «Читай і знай!» колективу авторів: О.Я.Лаврінець, К.С.Симонова, І.А.Ярошевич.

У галузі «Суспільні науки»:
1. Монографія «Злочини у сфері комп’ютерної інформації» Д.С.Азарова;
2. Навчальний посібник «Фінансовий аналіз: теорія та практика» О.Я.Базілінської;
3. Цикл праць за темою «Демократизація у пост-помаранчевій Україні: здобутки і втрати» О.В.Гараня.

У галузі «Природничі науки»:
1. Навчальний посібник «Молекулярна фізика» та практикум «Молекулярна фізика. Фізичний практикум» О.Т. Шиманської;
2. Навчальний посібник «Елементи теорії функцій комплексної змінної» Ю.М.Бернацької.